Новини

Від щирого серця!

 

Вихованці навчальних закладів Кривоозерського району не можуть залишатися осторонь історичних подій, які відбуваються в Україні. В умовах неоголошеної війни, яка ведеться на сході країни, наш громадянський обов’язок - допомогти та підтримати бійців Збройних сил України, всіх військових формувань, що захищають нашу Батьківщину та нашу свободу.  

Педагогічні колективи разом  зі своїми  вихованцями від початку активних боїв на східному фронті постійно збирають кошти, солодощі, засоби особистої гігієни на потреби армії, сьогодні - теплі речі.

Нещодавно ми зібрали кошти та теплі речі не тільки воїнам,  й жителям тих територій, де вони дислокуються, адже населені пункти біля лінії фронту найбільше страждають під обстрілами. Це коробки печива, цукерки, солодощі, варення.

За кілька тижнів удалося зібрати кошти, на які ми закупили необхідні медикаменти: вітаміни В12, В1, В6, амброксол-30, гліцисед, фармацетрон, артихол, валеріану, спазмалгон, німід, парацетамол, дротаверин, нафтизин, гідазепам, валідол, колдрекс, термометри, піпетки.

      Ось така допомога - у всіх проявах та від кожного, кому не байдуже наше майбутнє та для тих, хто на сході України захищає кожного з нас. 

 

 

 

SAM 7817 SAM 7819 SAM 7821 

SAM 7822 SAM 7823 IMAG1984 

IMAG2048

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .