Головне меню

Головна сторінка

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

 

 

1495643865 shikarnyi-buket-tsvetov-foto-3

 

 

 

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з трудового навчання та їх наставників!!!

 

09 грудня 2017 року у Кривоозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся ІІ (районний)  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади  з трудового навчання. Всього взяли участь 43 учнів із 16 навчальних закладів району. Найкращі результати показали такі учні:

 

Олійник Богдана

8

І

Трудове навчання

Пишнюк Альбіна Миколаївна

Тридубська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Шоботенко Марія

8

ІІ

Трудове навчання

Пілянська Наталія Павлівна

Красненьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Успаська Яна

8

ІІІ

Трудове навчання

Дробот Тетяна Леонідівна

Багачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Лук’яненко Владислав

8

І

Трудове навчання

Фертак Юрій Михайлович

Кривоозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №2

Веселовський Віталій

8

ІІ

Трудове навчання

Лягера Віктор Григорович

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Кишковський Вадим

8

ІІІ

Трудове навчання

Смерецький Анатолій Леонтійович

Мазурівський НВК

Третяк Таміла

9

І

Трудове навчання

Кибик Анатолій Петрович

Секретарська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Нечиталюк Анна

9

ІІ

Трудове навчання

Сліпченко Валентина Борисівна

Очеретнянський НВК

Столяр Марія

9

ІІІ

Трудове навчання

Зеленюк Лілія Феофанівна

Бурилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Самбура Богдан

9

І

Трудове навчання

Токарчук Василь Юрійович

Великомечетнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Погорєлов Петро

9

ІІ

Трудове навчання

Фертак Юрій Михайлович

Кривоозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №2

Бучило Денис

9

ІІІ

Трудове навчання

Токарчук Олександр Юрійович

Луканівський НВК

Не визначено

10

І

Трудове навчання

-

-

Косовська Дарія

10

ІІ

Трудове навчання

Чичуй Андрій Миколайович

Багачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тишбир Єлизавета

10

ІІІ

Трудове навчання

Чичуй Андрій Миколайович

Багачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Степаненко Олександр

10

І

Трудове навчання

Рижак Василь Валерійович

Курячелозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кузьмінський Дмитро

10

ІІ

Трудове навчання

Осіпенко Юрій Віталійович

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Гавлюк Сергій

10

ІІІ

Трудове навчання

Чичуй Андрій Миколайович

Багачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Коваль Марія

11

І

Трудове навчання

Войко Василь Михайлович

Березківський НВК

Не визначено

11

ІІ

Трудове навчання

-

-

Кока Антоніна

11

ІІІ

Трудове навчання

Ткач Катерина Миколаївна

Великомечетнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Міковоз Олександр

11

І

Трудове навчання

Лягера Віктор Григорович

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Магац Володимир

11

ІІ

Трудове навчання

Мельник Володимир Васильович

Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Левченко Олександр

11

ІІІ

Трудове навчання

Мельник Володимир Васильович

Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .