Новини

Проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт вихованцями Кривоозерського відділення МАН України в Миколаївській області

На виконання наказ відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації від 03.01.2018 року № 02 «Про проведення І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України  у 2017-2018 навчальному році», з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді Кривоозерського  району, виховання їх у дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації, 23 січня 2018 року на базі Кривоозерської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Із вітальним словом до учнів та їх наставників звернулася головний спеціаліст відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації Скрипник Ольга Вікторівна, яка наголосила на важливості науково-пошукової діяльності, як на початкових етапах – зі шкільної лави, так і в майбутньому – навчальному закладі, здобуваючи омріяну спеціальність.

На конкурс було представлено 2 роботи наукового відділення «Історія» в секціях: «Історичне краєзнавство», «Історія України», керівник - Коваль Антоніна Іванівна та 2 роботи наукового відділення «Мовознавства» в секціях: «Українська мова», керівник - Химченко Неля Володимирівна, «Англійська мова», керівник - Чухрій Наталія Валентинівна.

Доповідачі акцентували увагу на пріоритетних завданнях – тематичній конкретиці,  лаконічності викладу матеріалу, врахування індивідуального підходу до наукового інтересу дослідника-початківця.

Члени комісії  спрямували свою роботу на виявлення помилок (із досвіду попередніх років) при виборі дослідницької теми та пошуки шляхів їх подолання, надання рекомендацій щодо її успішної практичної розробки.

Сподіваємось, що інформація буде корисною для його учасників, сприятиме успішному проходженню всіх етапів виконання науково-дослідницької роботи та допоможе здобути плідний результат наукового старту.

 

DSC 0161 DSC 0163 DSC 0168 

DSC 0170  DSC 0177 DSC 0178 

DSC 0181 DSC 0183 DSC 0185 

DSC 0188 DSC 0192

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .