Новини

Любов підносить серце над землею І робить дивовижні чудеса Стає людина зовсім інша з нею, Тоді в її душі живе краса. Тоді в душі троянда розцвітає, Співає у душі тоді весна! Любов людська велику силу має, Зцілити може і оживить вона.

 

Любов підносить серце над землею

І робить дивовижні чудеса

Стає людина зовсім інша з нею,

Тоді в її душі живе краса.

Тоді в душі троянда розцвітає,

Співає у душі тоді весна!

Любов людська велику силу має,

Зцілити може і оживить вона.

Саме такими словами розпочався спільний виховний захід, ініційований Кривоозерським Будинком дитячої творчості, з нагоди Дня Святого Валентина. На свято запрошені учні Кривоозерського професійно-аграрного ліцею № 38 (група № 7, майстер виробничого навчання Біденко Р.М.) та неповнолітніх суб’єктів пробації. Культорганізатор Будинку дитячої творчості В.М. Полапа ознайомила присутніх з походженням свята та традиціями святкування у різних країнах світу. З днем закоханих молодь привітала та доповнила розповідь директор Кривоозерського районного центру соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді О.С.Бойко. Ткачук А.А. голова Кривоозерської районної організації товариства «Червоного Хреста» також приєдналася до привітань. На заході були присутні: Начальник Управління соціального захисту населення Марків О.П., Голова районної організації ветеранів війни та праці, голова районної організації інвалідів ВОІСОІ Білковська Ю.А., спеціаліст Кривоозерського районного центру соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді Байталюк Л.А., завідувач Кривоозерського РС служби пробації Садовський О.О., старший інспектор Кривоозерського РС служби пробації майор внутрішньої служби Ачкевич Н.В., інспектор Кривоозерського РС служби пробації майор внутрішньої служби Флоренко Т.А.

Для учасників заходу  проведено майстер-клас  в техніці «Ізонитка»,   керівник директор Кривоозерського Будинку дитячої творчості Шевченко С.В. Затишна і приємна атмосфера панувала у закладі, кожен виявив і показав свою креативність.

Культорганізатор БДТ Полапа В.М.

 

 IMG 5418 IMG 5424 

IMG 5425 IMG 5429

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .