Новини

проведено урок мужності «Крізь пекло афганської війни…»

На території села Очеретня проживає найбільша кількість воїнів-афганців - Минза С.А., Крутевич С. Л., Заболотний О.I., Тимошенко В. I., Чечельницький В. I., Ніколаєвський I.Б., Голодняк Ю.Б., Прус В.П.. Отже, доброю традицією стало в Очеретнянському навчально-виховному комплексі відзначати День виведення військ з  Афганістану. Ось і цей рік не став виключенням.

14 лютого в навчальному закладі було проведено урок мужності «Крізь пекло афганської війни…». Ведучі заходу Олена Ошовська та Христина Ткачук розповіли про бойовий шлях кожного воїна-афганця, цікаві факти з біографії. Все це супроводжувалося мультимедійною презентацією. Учні та вчителі  школи подарували  воїнам-інтернаціоналістам тематичні пісні та літературне слово, яке їх дуже схвилювало.

На урок  мужності завітали народний депутат України  Підберезняк Вадим Іванович, голова села Римарчук Олена Федорівна, керівник ФГ «Світлана – Н» Шигида Сергій Володимирович, які привітали воїнів-інтернаціоналістів з 29-річницею виведення військ з Афганістану, подякували за їхню мужність і відвагу та вручили  цінні подарунки.

 

 

DSCN3309 очьочер

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .