Новини

районний семінар-практикум “Інтерактивні методи навчання іноземної мови. Підвищення рівня професійних компетенцій учителів у світлі реформування сучасної школи”

Відповідно до плану районного навчально-методичного центру відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації та з метою піднесення рівня викладання іноземних мов 19.02.2018 року проведено районний семінар-практикум в Кривоозерській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1. Тема заходу — “Інтерактивні методи навчання іноземної мови. Підвищення рівня професійних компетенцій учителів у світлі реформування сучасної школи” охоплювала коло питань, пов’язаних з інноваційними підходами упровадження Концепції Нової української школи. Семінар був організований  вчителями Петренко Ольгою Григорівною та Чухрій Наталією Валентинівною

У роботі семінару взяли участь волонтери Корпусу Миру, що працюють у школах Кривоозерського, Врадіївського та Первомайського районів — Кейт Буллер, Чарльз Сантьяго та Елізабет Кемпбел, методисти районного навчально-методичного центру відділу освіти,  вчителі шкіл району.

Презентативно-теоретична частина семінару включала інтерактивні форми роботи: вчителі розділилися на три групи для участі у практичних заняттях під керівництвом модераторів — волонтерів Корпусу Миру. Вони презентували для обговорення такі актуальні питання у вивченні іноземних мов, як “Мотивація до самокорекції” (Кейт Буллер), “Використання технологій інтерактивного навчання” (Чарльз Сантьяго) та “Фразові дієслова” (Елізабет Кемпбел). 

У практичній частині семінару організовано активне обговорення питань, що розглядалися, обмін думками та співпраця учителів з волонтерами у робочих групах “workshops”.

Заключним етапом семінару була методична майстерня, яку провела вчитель-методист Чухрій Н.В. Великий інтерес у присутніх викликала презентація її книги “LearnEnglishwithPleasuseта майстер-клас “Схеми та діаграми у вивченні англійської мови”. Вона на практиці показала реалізацію діяльнісного підходу у вивченні англійської мови у вигляді презентації фрагментів уроків з учнями 7, 10 та 11 класів.

        Кожен вчитель отримав сертифікат учасника практичного семінару та можливість співпрацювати з колегами-волонтерами через мережу он-лайн.

 

 

SAM 9485 SAM 9488  SAM 9491 

SAM 9493 SAM 9499 SAM 9503 

SAM 9504 SAM 9505 SAM 9508

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .