Новини

16.03.2018 на базі відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації відбулася наради з директорами закладів загальної середньої освіти

 

16.03.2018 року на базі відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації відбулася наради з директорами закладів загальної середньої освіти.

На нараду було запрошено І.Р.Білецького, начальника районного центру зайнятості населення, для розгляду спільного питання про прийняття та звільнення сезонних працівників в закладах освіти району. А також між районним центром зайнятості населення та керівниками закладів загальної середньої освіти, за сприяння відділу освіти, було укладено угоду про співпрацю. Основною метою укладення договору є профорієнтаційна робота з учнями 8-11 класів та залуження школярів для проходження виробничої практики на підприємствах району.

Для роботи на нараді запрошено Картавцеву Н.М., керуючу ТВБВ №10014/0142 Миколаївського обласного управління АТ Ощадбанк, яка ознайомила присутніх із продуктами та послугами, що пропонує банк. Присутні ознайомлені з можливостями та перевагами оформлення «теплих» кредитів для населення, кредитів для придбання житла та автомобіля, надаються кредити для обладнання та перероблення «зеленої енергії».

Крім того на нараді розглядалися питання:

-  Особливості організації освітнього процесу в початковій школі на засадах ідей та положень Нової української школи.

-  Про формування україномовного середовища в закладах освіти району.

-  Про курсову перепідготовку педагогічних працівників закладів освіти району.

-  Про хід атестації педагогічних працівників, підготовку та проведення засідань шкільних атестаційних комісій.

-  Про роботу вчителів за результатами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

-  Створення нового освітнього середовища в закладах освіти району.

-  Про порядок та особливості організованого закінчення 2017/2018 навчального року, проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти.

-  Про стан організації харчування в закладах загальної середньої освіти району

-  Про підсумки виконання кошторису за 2017 рік та планування видатків на 2018 рік. Стан забезпеченості лімітами на 2018 рік.

За результатами наради учасникам надано доручення та визначено терміни їх виконання.

 

SAM 9614 SAM 9615 SAM 9616

SAM 9617 SAM 9618 SAM 9619 

SAM 9620 SAM 9621

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .