Новини

22 березня 2018 року в Кривоозерському закладі дошкільної освіти №4“Казка” проведено районний семінар-практикум з теми “Інтеграція економічного та екологічного виховання дошкільників засобами творчої гри”

22 березня 2018 року в Кривоозерському закладі дошкільної освіти  №4“Казка” проведено районний семінар-практикум з теми “Інтеграція економічного та екологічного виховання дошкільників засобами творчої гри”. У семінарі взяли участь вихователі та директори закладів дошкільної освіти району.

Керівник дитячого садка Чередніченко Валентина Василівна ознайомила присутніх з програмою семінару.

Про вимоги до роботи закладів дошкільної освіти в умовах Нової української школи розповіла Голинська Валентина Миколаївна, начальник відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації. Вона акцентувала увагу присутніх на необхідності модернізації освітнього процесу як в управлінській діяльності, так і в безпосередній педагогічній роботі з дітьми дошкільного віку відповідно до нового Державного стандарту освіти України

Чередніченко Валентина Василівна у своєму виступі зупинилась на питаннях формування основ споживчої освіти на заняттях та в повсякденній діяльності.

Налаштувати учасників семінару на активну творчу роботу допомогла інтерактивна вправа “Знайомство”, яка полягала в тому, що кожна група педагогів мала образно відтворити у малюнку асоціативний образ вихователя дитячого садка. Ці образи були представлені в зображеннях райдуги, сонечка і, так званого, “модерна” - активного, творчого педагога сучасного освітнього закладу. А виконання тестових завдань з методики та психології дошкільного виховання дало можливість педагогам протестувати рівень їх фахових знань. І хоч їх результати не оприлюднювалися, але кожен для себе зумів визначити кількість набраних балів і перспективу щодо подальшого самовдосконалення.

Куліна Надія Веніамінівна, вихователь-методист дитячого садка “Казка”, розповіла присутнім про систему роботи вихователів з питань соціально-економічного виховання дітей.

У формі захоплюючого театралізованого дійства маленькі вихованці дитячого садочка представили дві авторські казки “Гном-економ” і “Врятуємо планету”. Ці казки були складені вихователями Причипойдою Вікторією Володимирівною, Тимків Іриною Олексіївною та Семеренко Наталією Дмитрівною, які виконували ролі казкових персонажів, а вихователь Бойко Ольга Іванівна була ведучою. На прикладі театралізації казок вони зуміли показати, як можна інтегрувати завдання екологічного та економічного виховання дітей.

         Методист районного навчально-методичного центру відділу освіти Галунова Наталія Василівна провела навчально-методичне консультування керівників закладів дошкільного освіти щодо пріоритетних напрямків роботи в умовах реформування системи освіти. 

 

SAM 9623 SAM 9625  SAM 9626

 SAM 9628 SAM 9629 SAM 9630

 SAM 9631 SAM 9633 SAM 9634

 SAM 9636 SAM 9639 SAM 9641

 SAM 9642 SAM 9644 SAM 9645

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .