Новини

проведено засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземних мов

 

29 березня 2018 року в Кривоозерській ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 проведено засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземних мов з проблеми “Реалізація компетентнісного потенціалу у викладанні іноземної мови в умовах Нової української школи”. Одним із найбільш важливих концептуальних питань, що викликало жваву дискусію серед педагогів, було пов’язане з вимогами до організації навчальної діяльності школярів на початковому етапі вивчення іноземної мови. У зв’язку з цим увага акцентувалася на дотриманні принципів доцільності у створенні освітнього середовища для першокласників в частині забезпечення їх всебічного розвитку, нахилів, здібностей і талантів у процесі викладання іноземної мови. Наповнення навчання новим змістом, пріоритет у використанні активних методів на уроках, їх комунікативна спрямованість — про ці основні вимоги  йшла мова на методичному об’єднанні.

Для інтерактивної роботи у групах було підготовлено майстер-класи “Граючись — навчаємо”. Вчитель Цибулько Олена Іванівна (Кривоозерська ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) познайомила колег з практикою використання ігрових методик, як основи у викладанні іноземної мови у 1 класі. Особливий інтерес викликав майстер-клас Сороченко Олени Іванівни (Тридубська ЗЗСО І-ІІІ ступенів), темою якого була “Візуалізація — обов’язковий елемент у навчальному процесі”, де вчителька показала, як за допомогою лепбука можна у комплексі вирішувати завдання розвитку усного та писемного мовлення молодших школярів, підвищувати мотивацію до вивчення англійської мови. Вона представила свій зразок лепбука, який використовує у практичній роботі з учнями.

На засіданні методичного об’єднання було розглянуто питання про організоване завершення 2017/2018 навчального року та особливості проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти, а також про порядок проходження курсів підвищення кваліфікації вчителів англійської та німецької мов у два етапи: на очних тренінгах та онлайн курсах.

Провела засідання районного методоб’єднання учителів іноземних мов методист РНМЦ відділу освіти райдержадміністрації Галунова Н.В.

 

SAM 9713 SAM 9714 SAM 9715

 SAM 9716 SAM 9717

 

 

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .