Новини

Розв'язанню проблеми “Використання сучасних інноваційних технологій для формування компетентностей учнів” було присвячене районне методичне об’єднання вчителів математики

 

Розв'язанню проблеми “Використання сучасних інноваційних технологій для формування компетентностей учнів” було присвячене районне методичне об’єднання вчителів математики, яке відбулося 28 березня 2018 року  на базі Кривоозерського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1. Програмою засідання було передбачено та опрацьовано комплекс питань, що стосується пріоритетів сучасної математичної освіти. У теоретичному модулі представлено матеріали “педагогічної скарбнички” з питання “Особливості реалізації наскрізних ліній та формування ключових компетентностей у процесі вивчення математики в 5-9 класах”. З даного питання виступила Шарандак Галина Іванівна, керівник районного методичного об’єднання, яка розповіла про особливості викладання математики за оновленими навчальними програмами. Вчителі Тридубської та Секретарської шкіл Бойко Людмила Анатоліївна та Ткаченко Олена Віталіївна підготували змістовну презентацію з питання “Технічний супровід медіапростору викладання математики”.

  Практичний модуль методичного об’єднання включав різнопланові заходи з використання сучасних форм методичної роботи з вчителями. Серед них методичний фестиваль “Від інноваційних технологій освіти через педагогічну майстерність учителя до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах”. Свій досвід з даного питання представили вчителі математики, що атестуються: Феньків Лариса Вікторівна, Брагар Ольга Миколаївна, Михайленко Марія Михайлівна, Сорока Віра Олександрівна.

  Цікаво і неординарно була побудована робота в групах у вигляді інтерактивної вправи “Вчитель нового покоління”. Педагоги розв’язували складні задачі,  розділившись на чотири групи за інтегрованими змістовими лініями “Екологічна безпека та сталий розвиток”, “Громадянська відповідальність”, “Здоров’я і безпека”, “Підприємливість та фінансова грамотність”. Результати розв’язків кожна група презентувала у вигляді вибору правильної відповіді з двох можливих, аргументуючи обраний варіант. Вчителі Єлагіна Ніла Вікторівна та Івахова Наталія Юріївна були експертами, що аналізували та оцінювали роботу кожної групи.

  Ткач Данка Іванівна, вчитель математики Маломечетнянської ЗЗСО І-ІІ ступенів виступила з питання “Предметні олімпіади та турніри: компетентнісний підхід”, а також розповіла про участь школярів у районних та обласному турнірах юних математиків.

  На завершення учасникам заходу було представлено огляд он-лайн ресурсів щодо підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та надано інформаційні матеріали про порядок проведення державної підсумкової атестації з математики.

  У роботі районного методичного об’єднання взяла участь Галунова Наталія Василівна, методист районного навчально-методичного центру відділу освіти, яка націлила педагогів на необхідності оновлення змісту математичної освіти у відповідності з концепцією Нової української школи.

  Засідання методичного об’єднання проведено змістовно і результативно. Учасники почерпнули багато цінної інформації для практичного використання в роботі.

 

SAM 9660 SAM 9661 SAM 9662

 

   27 березня 2018 року  у приміщенні Кривоозерської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 відбулося березневе засідання районного методичного об’єднання вчителів фізики та астрономії, ключовим питанням якого було “Розвиток творчого потенціалу особистості в умовах модернізації освіти”. Розпочала роботу методичного об’єднання керівник Бундаківська Світлана Іванівна, яка розкрила суть проблеми “Технологія розвитку критичного мислення”, пов’язавши її з вимогами концепції Нової української школи.

  Кравчук Євгенія Дмитрівна, вчитель фізики Кривоозерської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, провела практичне заняття з колегами “Методи та прийоми розвитку творчих здібностей учнів. Розвиток критичного мислення.”

  Музичук Лілія Вікторівна, вчитель фізики та інформатики Секретарської ЗЗСО І-ІІІ ступенів, представила колегам доповідь-презентацію “Метод проектів на уроках фізики”.

  Наступною складовою засідання було проведення “круглого столу” з такої важливої проблеми як “Зміст і форми роботи позакласної роботи з фізики та астрономії”. Педагоги обговорили також питання про діяльність вчителя щодо покращення підготовки учнів до олімпіад, конкурсів, участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з фізики та астрономії - результати та перспективи на майбутнє, проведення методичних тижнів з фізики та астрономії.

  У роботі районного методичного об’єднання взяла участь Іванова Олена Сергіївна, методист районного навчально-методичного центру, яка надала присутнім інформацію щодо перспектив розвитку сучасної освіти та необхідності удосконалення фахової майстерності вчителів.

 

SAM 9651 SAM 9652 SAM 9653 

SAM 9654

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .