Новини

28 березня 2018 року відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів зарубіжної літератури

28 березня 2018 року відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів зарубіжної літератури на тему: «Формування життєвих компетентностей учнів в умовах освітніх інновацій на уроках зарубіжної літератури, яке пройшло під гаслом: «Читання повинно виконувати три основні завдання: дати людині знання, розуміння, активний настрій у роботі над самоосвітою» (М.А.Рубакін).

Робота була спрямована за трьома модулями: теоретичний, рубрика «Офіційно», практично-орієнтований «Майстерня філолога» та позакласна робота з предмета.

Керівник РМО Герасименко Т.О. познайомила колег з нормативними документами МОН України про проведення ДПА із зарубіжної літератури в 9 класі, також обговорено проект типового навчального плану для 10-11 класів, як перший крок до змін в межах масштабної реформи «Нова українська школа».

У «Майстерні філолога» Циктор О.І. поділилася власним досвідом з формування життєвих компетентностей на уроках літератури, презентувала урок, розроблений з використанням кейс-технології.

Кривенька Т.В. презентувала фрагмент уроку з використанням прийому кроссенс,  розкрила особливості його створення.

Мірош А.Ю. акцентувала увагу колег на формування інтерпретаційної компенентності учнів з використанням інноваційних технологій в умовах профільної диференціації.

Крижанівська Л.В. поділилася практичним досвідом розкриття особливостей художнього твору як видумистецтва на уроках зарубіжної літератури.

Ковальчук Л.С. презентувала власний  досвід проведення Тижня зарубіжної літератури.

В обговоренні прийняли участь Крохмалюк Л.С., Гончарук В.І., Кишковська Т.Л., Лягера Т. Л., Сушинська З.В., Циктор О.І.

Члени РМО ухвалили: використовувати на уроках зарубіжної літератури новітні технології, що сприяють активізації пізнавально-пошуково-творчої діяльності, урізноманітнювати методи і прийоми у вигляді навчального матеріалу; поширювати створений педагогічний досвід, демонструвати його майстер-класах, педагогічних моделюваннях, тренінгах.

Керівник РМО Герасименко Т.О. та Гончарук В.І. запропонували ввести нову рубрику в засіданні РМО: «Я презентую книгу».

Герасименко Т.О. рекомендувала книгу Н.Хашимі «Пока не взошла луна», Гончарук В.І. – Д.Таррт «Щегол».

 

SAM 9663 SAM 9664 SAM 9665 

SAM 9666 SAM 9667

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .