Новини

відбулося засідання методичного об’єднання вчителів суспільних дисциплін на тему «Вчителі суспільних дисциплін в умовах формування нової української школи»

 

18 квітня 2018 року на базі Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів суспільних дисциплін на тему «Вчителі суспільних дисциплін в умовах формування нової української школи».

 І.І. Степанюк (Бурилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) познайомив колег з концептуальними засадами Нової української школи. У ході обговорення вчителі Кобильчак І.В., Гречковська О.В., Каніболоцький О.А. висловили своє бачення ролі вчителів історії  вже сьогодні у формуванні компетентного випускника школи.

А.І.Коваль (Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) поділилася досвідом роботи з проблеми впровадження компетентнісно діяльнісного підходу на уроках суспільних дисциплін засобами медіаосвіти та познайомила колег з матеріалами ІІІ Всеукраїнської конференції «Документальне кіно як інструмент медіапросвіти з прав людини».

В.В. Стець (Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)поділилася досвідом роботи проведення практичних занять у 5-10 х класах.

З прийомами роботи з навчальним текстом в технології розвитку  критичного мислення поділилася І.В.Кобильчак (Мазурівська ЗОШ І-ІІ ступенів ).

О.Ю. Кернасовська, керівник Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенського місцевого центру Міністерства юстиції України познайомила вчителів з роботою та можливостями бюро правової допомоги. Спільно було вироблено районний проект для учнів Кривоозерського району в межах загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО».

 

SAM 9758  SAM 9759 SAM 9761

 SAM 9772 SAM 9774

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .