Новини

27.04.2018 на базі відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації відбулася нарада з директорами закладів загальної середньої освіти

 

27.04.201на базі відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації відбулася нарада з директорами закладів загальної середньої освіти.

На нараду було запрошено Тарабан К.П., начальника Кривоозерського об’єднаного управління пенсійного фонду України Миколаївської області для висвітлення питання легалізації зайнятості населення та використання Веб-ресурсу пенсійного фонду. Обговорювались також питання призначення пенсій педагогічним працівникам, порядок та особливості нарахування.

До участі у нараді запрошено Муравську І.О., голову районної організації профспілки працівників освіти району, яка ознайомила присутніх з особливостями оздоровчої кампанії працівників освіти та їх дітей влітку 2018 року.

Крім того на нараді розглядалися питання:

-про порядок та особливості організованого закінчення 2017/2018 навчального року, проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти;

-про результати позапланової перевірки у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти району;

-про використання коштів освітньої субвенції для придбання засобів навчання та навчального обладнання. Вимоги щодо закупівлі обладнання для початкових класів Нової української школи.

За результатами наради учасникам надано доручення та визначено терміни їх виконання.

 

 

SAM 9794 SAM 9791 SAM 9789

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .