Новини

Творча група вчителів математики

Творча група вчителів математики під керівництвом Брагар Ольги Миколаївни розглянула питання розвитку пізнавальної активності учнів на основі використання технології продуктивного навчання. Засідання відбулося 03 травня 2018 року в Кривоозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Відповідно до плану було проведено комплекс заходів теоретичного і практичного спрямування з метою дослідження інноваційної технології продуктивного навчання та її застосування на уроках математики, ознайомлення з досвідом роботи вчителів пілотних шкіл та системою фінської освіти, на яку зорієнтована концепція Нової української школи. 

Феньків Лариса Вікторівна, учитель Бурилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, підготувала змістовну  доповідь-презентацію і поділилася досвідом роботи  з питання “Впровадження технології продуктивного навчання на уроках математики”.

У практичній частині заходу  модератором Брагар Ольгою Миколаївною проведено майстер-клас з проблеми “Як підготувати продуктивний урок”. На першому етапі учасники ознайомилися з презентацією “Структура продуктивного уроку”, головними чинниками якого є здатність вчителя зацікавити, стимулювати, мотивувати учнів, навчити їх вчитися, здобувати необхідну інформацію, працювати в команді. Саме такі підходи будуть найбільш важливими у майбутньому. Другим етапом майстер-класу був фрагмент уроку  математики з теми “Координатна площина”, що вивчається у 6 класі. Учасники майстер-класу були поділені на групи. У незвичному форматі з використанням елементів ігрової методики вони виконували завдання на координатній прямій. Така інтерактивна вправа дала можливість учасникам ознайомитись з альтернативними формами побудови продуктивного уроку, основою якого є досягнення результату, отримання учнем продукту своєї праці.

Жваве обговорення викликала доповідь-презентація про реалізацію завдань сучасної математичної освіти в умовах нової української школи, представлена Караповською Оленою Володимирівною, заступником директора з навчально-виховної роботи Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Своє бачення вирішення актуальних проблем з даного питання висловили Шарандак Галина Іванівна, керівник районного методичного об’єднання вчителів математики, Ткач Данка Іванівна, вчитель Маломечетнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, Галунова Наталія Василівна, методист РНМЦ відділу освіти. Активне обговорення пройшло у вигляді засідання круглого столу.

На заключному етапі було представлено відео-презентації з досвіду роботи зарубіжних колег з Фінляндії та вчителів пілотних шкіл України “Сучасні освітні моделі”.

Слід відзначити, що проведення засідання творчої групи було результативним. Така робота сприяла удосконаленню професійної майстерності вчителів щодо застосування дієвих методів та форм роботи з підвищення пізнавальної активності учнів.

 

SAM 9796 SAM 9797   SAM 9800 

SAM 9799 SAM 9798

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .