Новини

Свято останнього дзвоника

 

      25 травня з нагоди завершення 2017-2018 навчального року відбулися традиційні святкові лінійки, на які були запрошені представники районних служб, сільських рад, широкого кола громадськості. Свято останнього дзвоника  у Багачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Луканівському НВК, Кривоозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Мазурівському НВК, Кривоозерському НВК та Кривоозерській ЗОШ І ступеня відвідали почесні гості Марків Олена Петрівна, начальник управління соціального захисту населення РДА, Мельникова Ольга Пилипівна, директор територіального центру соціального обслуговування населення Кривоозерського району, Іванова Олена Сергіївна, методист районного навчально-методичного центру відділу освіти, Ясинська Людмила Олександрівна, спеціаліст відділу освіти, Скрипник Ольга Вікторівна, головний спеціаліст відділу освіти, Лесюк Володимир Васильович, інженер-енергетик господарської групи відділу освіти. 

      В урочистій атмосфері відбулося свято останнього дзвоника у Березківському НВК ім.О.Галущинського. Сонячного весняного ранку 25 травня 2018 року на шкільному подвір’ї вишикувалися школярі та дошкільнята разом зі своїми наставниками. Сюди також завітали батьки та інші представники громадськості.

         Офіційна частина свята розпочалася із вшанування пам’яті загиблого героя АТО Олександра Галущинського та покладання квітів до меморіального знака, встановленого на його честь. Директор закладу Бермас О. М. привітав присутніх зі святом останнього дзвоника та вручив грамоти кращим учням.

         З привітальними словами виступили також Галунова Н.В., методист РНМЦ відділу освіти, Свідерський С.В., сільський голова. Справжнім сюрпризом стало вручення коштів від агрофірми Корнацьких офіційним представником Ожак С.Ю. кожному з випускників.

        У виконанні учнів школи прозвучали пісні, вірші, а також цікаві музикально-хореографічні композиції, які органічно впліталися в сценарій свята.

         І ось нарешті лунає мелодія останнього дзвоника, який сповіщає про закінчення 2017-2018 навчального року.

         Незабутнім і хвилюючим стало свято останнього дзвоника в Курячелозівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. На святкову лінійку у супроводі вчителів вийшли випускники 4, 9 та 11 класів. Усі школярі привітали їх оплесками. Свято розпочалося з виступу директора школи Шигиди Тетяни Миколаївни, яка привітала всіх із завершенням навчального року, побажала випускникам 9 та 11 класів успішно скласти іспити державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

         З найкращими побажаннями на адресу всіх учнів, а особливо одинадцятикласників, звернулася Валентина Миколаївна Голинська, начальник відділу освіти. Вона побажала їм наполегливості у досягненні поставленої мети та щасливої дороги у доросле життя, а також вручила грамоти вчителям та учням за результатами роботи у 2017-2018 навчальному році.

         До святкових вітань долучилися голова села Колесник А.Ф., яка відзначила серед школярів активних учасників художньої самодіяльності, подякувала вчительському та учнівському колективам за співпрацю у громадському житті села і вручила подяки. Змістовний сценарій свята, цікаві художні номери, зворушливі пісні, що лунали у виконанні самодіяльних артистів школи, зробили свято неповторним і радісним.

         Випускникам школи батьки подарували вишиті рушники та побажали їм щасливої дороги, а діти, в свою чергу, подарували батькам дзвіночки на згадку про рідну школу та незабутні шкільні роки.

         З хвилюванням та радістю чекали свята останнього дзвоника усі, хто зібралися на подвір’ї Очеретнянського НВК.

         Святкову лінійку розпочала директор — Панасюк Оксана Анатоліївна. Звертаючись до учнів, вона привітала їх зі святом, що символізує закінчення навчання, побажала гарного відпочинку, а випускникам школи — успішно виконати завдання державної підсумкової атестації та продовжити навчання в інших освітніх закладах, щоб здобути майбутню професію. Щасливої дороги у майбутнє побажали випускникам їх перша вчителька Ксенофонтова О.В. та класний керівник Копусь Т.М.

         Зі святом останнього дзвоника привітали учнів гості: Жаткіна В.В., головний спеціаліст господарської групи відділу освіти, та Ніколаєвська С.В., секретар сільської ради.

         Батьки випускників благословляли своїх дітей короваєм на щастя і удачу. А маленькі першокласники подарували 9-класникам блокноти і ручки, як символ продовження навчання.

         Під звуки святкової мелодії про рідну школу випускники випустили в небо повітряні кульки, на яких були написані їх мрії. То ж нехай вони збудуться!

      У душі кожного з присутніх залишилися незабутні враження про рідну школу, вчителів, які не лише закладали фундамент знань, а й навчали складній науці життя.

 

 

 

 

P1100697 P1100700 P1100713 

P1100722 P1100723 P1100725 

IMG-3f7d07df51198a5ebeb445cc44c7a740-V IMG-6fcff471c9faf2538b697e789f18b053-V IMG-a239986d65709adc521d0f32d5ebf922-V 

P1012264 P1012279 P1012287 

P1012297 DSCN5342 DSCN5343 

DSCN5344 DSCN5345

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .