Новини

Про підсумки обласного конкурсу творчих і наукових робіт «У слові розкривається душа…»

Вітаємо переможців!

 

На виконання наказу департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 30.01.2018 року №40 «Про проведення обласного конкурсу творчих і наукових робіт «У слові розкривається душа…», з метою вшанування діячів  вітчизняної культури, які своєю творчістю сприяли  розбудові материка як української, так і світової літератури, залучення студентської та учнівської молоді до самостійної пізнавальної та науково – дослідницької діяльності з вивчення художньої спадщини митців, у районі проведено перший (відбірковий) етап обласного конкурсу творчих робіт.

 У ІІ (обласному) етапі конкурсу  у номінації «Фотоколаж» перемогу здобула

Біла Наталія,

учениця 5 класу Багачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за роботу «Українська перлина світової літератури», учитель -  Біла Інна Вікторівна; Учениця нагороджена Дипломом ІІ ступеня та подарунком, а наставник отримала Подяку за високу професійну майстерність у підготовці переможця;

 

у номінації  « Комп’ютерна презентація» відзначено

Ошовську Олену,

ученицю 9 класу Очеретнянського  НВК за роботу «Життєвий та творчий шлях Ольги Кобилянської» та нагороджено грамотою, керівник - Чечельницька Оксана Володимирівна;

 

- у номінації « Художній твір» відзначено

Саражинську Ангеліну, 

ученицю 4 класу Красненьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів за поезію «Люблю читати» та нагороджено грамотою за участь, керівник - Тимановська Людмила Іванівна.

Шановні учні та їх наставники, ми щиро вітаємо вас із перемогою, зичимо міцного здоров'я, творчих успіхів, креативного  підходу до вирішення завдань!!!

 

SAM 9809 SAM 9812 SAM 9813 

SAM 9815 SAM 9816 SAM 9817

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .