Новини

Дзвоник кличе на канікули

       Урочисто, піднесено з гарним настроєм від передчуття канікул та відпусток, що наближаються, було проведено в Тридубській ЗОШ І-ІІІ ступенів свято останнього дзвінка.

         На святі, крім господарів, були присутні гості – голова Кривоозерської районної ради Козерецький О. А., голова села Руснак В.А.  та викладач Миколаївського аграрного університету.

         З вітальним словом та святковим тортом і солодощами до випускників звернувся Козерецький О.А. Привітали всіх присутніх також директор школи Майданик О.О., голова села та гостя з м. Миколаєва, яка вручила на згадку кущі лаванди, що були висаджені на шкільній клумбі як символ єднання з рідною землею, зі своїм селом.

          Учні різних вікових категорій були відзначені грамотами за участь в конкурсах, олімпіадах. Випускник школи Гордовий Максим - учень 11 класу – грошовим подарунком за зайняте ІІІ місце в обласній олімпіаді з географії.

         Учні, батьки, вчителі і гості були приємно вражені від виконання учнями 4 класу танцювальної композиції «Моя Україна», пісень у виконанні одинадцятикласників  та слів подяки за міцні знання.

 

DSCN9306 1  DSCN9333 1  DSCN9335 1  

DSCN9343 1  

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .