Новини

У дитячому садку №4 “Казка” смт Криве Озеро триває тематичний тиждень педагогічної просвіти батьків “Виховуємо дитину”

У дитячому садку №4 “Казка” смт Криве Озеро триває тематичний тиждень педагогічної просвіти батьків “Виховуємо дитину”. У рамках його проведення 29 травня 2018 року відбувся тренінг “Щасливе дитинство”. Вихователь Болтовська Світлана Анатоліївна націлила учасників тренінгу на щиру відверту розмову, що спонукала їх поділитися секретами сімейного виховання.

На початку творчої зустрічі з мамами вихованців ясельної групи “Колобок” було проведено вправу “Знайомство”, де вони мали можливість розкрити найкращі якості особистості своєї дитини. Щоб активізувати їх до обговорення педагогічних ситуацій, Світлана Анатоліївна запропонувала взяти участь у виконанні цікавих, з точки зору педагогіки, завдань: “Екзамен для батьків”, “Лист”, “Обери головне”.

Як правило, невід’ємним етапом тренінгу є анкетування, до якого були включені такі, на перший погляд, прості, але, разом з тим, важливі питання про улюблені захоплення, колір, страву, казки, ігри та іграшки дитини, а також про те, хто її друзі і як батьки лагідно називають її удома.

Гарного настрою усім присутнім додав зворушливий танок у виконанні вихованців старшої групи “Бджілка” під мелодію пісні про незрадливу материнську любов, що зігріває маленькі дитячі сердечка.

Відрадно, що жодна сім’я не проігнорувала цей чудовий захід, і всі 16 молодих мам не лише поповнили свою скарбничку сімейних цінностей, а й отримали заряд позитивних емоцій.

Слід відзначити, що продумана, системна робота з батьківською громадськістю — це лише одна з багатьох ланок освітньої діяльності закладу, яка налагоджена завдяки умілому керівництву Чередніченко Валентини Василівни, директора дитячого садка, та Куліної Надії Веніамінівни, вихователя-методиста.

 

SAM 1793 SAM 1805  SAM 1809 

SAM 1817 SAM 1819

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .