Новини

відбулася інструктивно-методична нарада керівників районних методичних угруповань

22.08.2018 року у приміщенні відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації відбулася інструктивно-методична нарада керівників районних методичних угруповань.

Розглянуто питання підготовки до проведення районних методоб’єднань, творчих лабораторій, участі в обласних методактивах. Методистами РНМЦ проаналізовано роботу методичних обєднань та творчих лабораторій у 2017/2018 навчальному році, визначено пріоритетні завдання на новий навчальний рік, обговорено питання підготовки та проведення «Вересневих студій».

Перед педагогами виступила начальник відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації В.М.Голинська, яка інформувала присутніх про першочергові завдання, які стоять перед освітянами району та перспективи розвитку освіти району, також повідомила про стан забезпечення 1 класів закладів освіти району меблями, оргтехнікою, дидактичним матеріалом для успішного старту «Нової української школи». Керівники районних методоб’єднань отримали вичерпні відповіді на хвилюючі їх питання.

 

SAM 9906 SAM 9907 SAM 9908

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .