Новини

Щороку 22 вересня вся наша держава відзначає День Партизанської Слави

Щороку 22 вересня вся наша держава відзначає День Партизанської Слави. В цей день з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам, колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

До школи цього дня завітали почесні гості: голова Кривоозерської райдержадміністрації  Мірошниченко О.В., голова Кривоозерської районної ради Козерецький О.А., начальник відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації  Голинська В.М., голова Мазурівської сільської ради Баранецький О.А., голова Ради ветеранів Біла Л.Д.  Гості привітали всіх присутніх з Днем партизанської слави, наголосивши, що народні месники – це визнаний другий фронт у роки Другої світової війни. Без цього фронту не було б визволення України і Перемоги 1945 року, після чого відбулось покладання квітів до Меморіальної дошки М.Щербатому і вшанування пам’яті загиблих воїнів та партизан «хвилиною мовчання». На завершення мітингу учні виконали музичну композицію «Боже, Україну збережи…»

Нехай День Партизанської Слави передається з покоління в покоління і надалі, нехай зберігаються у наших серцях такі поняття як Батьківщина, честь, обов’язок і пам’ять.

Ми повинні згадувати про них не лише в пам’ятні дні, а й щоденно пам’ятати про тих, хто кував цю перемогу, хто загинув в цій страшній війні.

 

DSC03598 DSC03622 DSC03632

 DSC03639 DSC03647

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .