Новини

25 вересня 2018 року відбулася вереснева студія вчителів фізики та астрономії

 

          25 вересня 2018 року відбулася вереснева студія вчителів фізики та астрономії. Керівник районного методичного об’єднання Бундаківська Світлана Іванівна акцентувала увагу учасників студії на вирішенні актуальних завдань щодо розвитку творчого мислення школярів на уроках фізики та астрономії. Складовими даної теми були такі питання:

система роботи з обдарованими учнями;

практичне заняття: “Урок — творча лабораторія”;

концепція астрономічної освіти в умовах 12-річної школи.

         Вчителі шкіл також взяли участь у засіданні круглого столу з теми “Діяльність вчителя щодо удосконалення підготовки учнів до олімпіад та конкурсів” та виконували практичні завдання, які полягали у розв’язуванні олімпіадних задач з фізики.

         На завершення роботи вересневої методичної студії методист РНМЦ Галунова Н.В. наголосила на необхідності оновлення форм роботи з обдарованими учнями з метою якісної підготовки їх до олімпіад, особливо з предмету фізика, з якого наш район не мав жодного призового місця на обласній олімпіаді в минулому навчальному році.

 

SAM 9947    SAM 9968

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .