Новини

Щорічно у вересні всією Україною стартує Олімпійський тиждень, приурочений відзначенню Дня фізичної культури та спорту

Щорічно у вересні всією Україною стартує Олімпійський тиждень, приурочений відзначенню Дня фізичної культури та спорту. Із нагоди свята у всіх освітніх закладах району заплановані у цей період спортивно-масові заходи: турніри, змагання, «Веселі старти».

Вихованці ЗДО №4 «Казка» провели масштабне спортивне свято «Малі Олімпійські ігри». Розпочався захід із урочистого відкриття. Як справжні олімпійці,  малюки несли  Олімпійський стяг, пройшовши спортивним майданчиком урочистою ходою. Далі  ішли команди «Олімпійці», «Факел», «Дружба», «Живчики», «Посмішка», «Сонечко», «Чемпіони». Кожна команда відрізнялася своїм логотипом, емблемою та кольором спортивної форми.

Ведуча та головний організатор свята – інструктор з фізичної культури Марія Мартинюк розповіла дошкільнятам цікаві факти про історію  виникнення Олімпійських ігор. Діти дізналися про п’ять Олімпійських кілець, Олімпійський вогонь, види Олімпійських змагань та нагородження переможців.

Змагання розпочалися з музично-рухової  розминки  «Іди до нас». Далі команди змагалися в метанні на дальність, стрибках в обручі, передаванні м’яча, перенесенні на швидкість ядра(м’яча), бігу між кеглями, різних цікавих естафетах.

Проводилася вікторина  «Що потрібно для здоров’я?»

Загалом на святі панувала  весела та дружня атмосфера, діти отримали масу задоволення. А завершилося свято спорту врученням олімпійських медалей  «За успіхи у спорті».

І в котрий раз Марія Мартинюк наголосила, що спорт - це запорука здорового способу життя.

 

DSC 3652 DSC 3675 DSC 3678 

DSC 3680 DSC 3684 IMG 20180921 105921

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .