Новини

18.10.2018 року на базі Курячелозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися засідання методичних студій учителів хімії та біології закладів освіти району

 

Учителі біології обговорили актуальні питання особливостей викладання предмету в умовах Нової української школи. Ділилися досвідом роботи щодо підготовки обдарованих учнів до конкурсів та олімпіад. Керівник районного методичного об’єднання учителів біології Топор Т.О. провела  відкритий урок  у 7 класі «Членистоногі. Загальна характеристика. Середовище  існування». Також колеги виконували практичні завдання.                                                       

Роботу студії було спрямовано на формування  в учителя проектувальних, адаптаційних, організаційних, гностичних, дослідницьких та мотиваційних умінь і навичок, адже на сьогодні актуальною є потреба  у підготовці компетентного педагога, здатного не лише адаптуватися до постійних нововведень у освітній процес, але й удосконалювати їх, творчо підходити до розробки власних методик освітньої діяльності.

Засідання методичної студії учителів хімії проходило у обговоренні нововведень з 2018-2019 навчального року, використання в роботі методичних рекомендацій щодо викладання предмету. Особливу увагу приділено роботі з обдарованими дітьми та особливостям підготовки учнів до участі у конкурсах, турнірах, олімпіадах. Учителі виконували практичну роботу - визначали фізичні властивості речовини. Керівником районного методичного об’єднання учителів хімії Крижанівською О.В. розроблено конспекти уроків з певних тем, якими вона поділилася з колегами.

На засіданнях обох методичних студій учителі активно обговорювали та ділилися досвідом роботи з питань наукової діяльності та винахідництва, адже на сьогодні школа стає ресурсним осередком і експериментальним майданчиком для учнів і вчителя. 

 

 

P1120057 P1120060 P1120063 

P1120065  P1120022 P1120044

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .