Новини

Конкурс екологічної просвіти «Моя мала Батьківщина»

 

30 жовтня 2018 року хлібосольна Кривоозерщина вітала учасників конкурсу колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти району. Цей конкурс щороку збирає під своїм прапором юних екологів, небайдужих до долі навколишнього середовища та безхмарного майбутнього нашої блакитної планети.

Організаторами заходу є відділ освіти Кривоозерської районної державної адміністрації та Будинок дитячої творчості Кривоозерської районної ради.

За доброю українською традицією під час урочистостей з нагоди відкриття заходу юних екологів привітали люди, які не байдужі до проблем, піднятих дітьми та учнівською молоддю: начальник відділу освіти Кривоозерської районної державної адміністрації Голинська Валентина Миколаївна та головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Скрипник Ольга Вікторівна.

Учасниками  районного конкурсу стали 12 екологічних  колективів екологічної  просвіти (агітбригад) закладів загальної середньої освіти Кривоозерського району «Моя мала Батьківщина», Мета конкурсу – активізація участі школярів у природоохоронній роботі та екологічному русі,  виявлення та поширення нетрадиційних форм роботи з набуття  знань і досвіду розв’язання екологічних проблем.

Юні природоохоронці  відобразили у  презентаціях  природоохоронної та еколого- просвітницької діяльності та творчих  виступах власний досвід і результати  практичної роботи та популяризації руху за збереження навколишнього  середовища. Про актуальні екологічні проблеми краю та  конкретні заходи щодо  збереження ландшафтів, поліпшення екологічної ситуації регіону йшлося у виступах юних екологів, оригінальним художнім оформленням, змістовністю, творчістю відзначався виступ юних любителів природи, які акцентували увагу на відтворенні та пропаганді народних традицій щодо гармонізації взаємовідносин  з природою.  У виступах  екологічні   агітбригади поєднували різні жанри, стилі і напрями мистецтва, демонстрували власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності. Оригінальні сценарії  відображали власний досвід і результати практичної природоохоронної роботи та агітацію за збереження навколишнього середовища. Учасники Конкурсу акцентували увагу на різнопланових аспектах екології: виживання - охорони довкілля як середовища життєдіяльності людини; природно- науковому; оздоровчо- рекреаційному; історико-культурному; господарському; етичному та естетичному.

 Журі конкурсу визнали переможцями  колективи  екологічних агітбригад:  

І місце - «Екологічна варта»  Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівники  Федорчук Алла Анатоліївна та Ковпачик Олена Анатоліївна;

ІІ місце -  «ЕКОЛАЙФ» Бурилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Полянецька Тетяна Олексіївна та «Спалах» Кривоозерської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2, керівник Шаргородська Тетяна Віталіївна;

ІІІ місце - «ЕКОЛЕНД» Великомечетнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник  Сенашвілі Теона Василівна, «Веселка» Курячелозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Білошкура Олена Аркадіївна, «Зорецвіт» Тридубської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Осіпенко Людмила Вікторівна, «Надія» Маломечетнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Стадник Наталія Володимирівна. 

Щиро вітаємо переможців  Конкурсу і дякуємо всім, хто долучився до його організації  та  проведення.  

Сподіваємось, що всі присутні на Конкурсі  збережуть приємні враження від актуальних і оригінальних виступів, влучних та гострих висловлювань учасників, що закликають молодь не залишатися байдужими до певної екологічної проблеми,   брати  активну  участь у природоохоронній  діяльності та  екологічному русі спрямованому на покращення стану довкілля.

 

 

DSC 0750  DSC 0770 DSC 0788 

DSC 0793 DSC 0804 DSC 0809 

DSC 0816 DSC 0819 DSC 0822 

DSC 0830  DSC 0849 DSC 0852 

DSC 0876 DSC 0877 DSC 0880 

DSC 0891 DSC 0895 DSC 0907 

DSC 08366

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .