Новини

було проведено навчання та перевірку знань з охорони праці у кочегарів та операторів котелень навчальних закладів району

 

На виконання плану роботи відділу освіти Кривоозерської  районної державної адміністрації на 2018 рік, відповідно до наказу начальника відділу освіти від   26.10.2018 року № 145 «Про проведення навчання та перевірки знань кочегарів (операторів) навчальних закладів району» 31 жовтня 2018 року викладачами Миколаївського інституту професійного розвитку і освіти,  комісією відділу освіти   проведено навчання і перевірку знань з охорони праці у кочегарів та операторів котелень навчальних закладів району.

  За час навчання слухачі удосконалили знання принципів роботи котлів, способи їх регулювання, будову топок, пристрої і режими роботи, призначення і умови використання контрольно-вимірювальних приладів, порядок заправлення топки, причини несправностей в роботі котельних установок, тощо.

Під час іспиту голова атестаційної комісії Кривда Іван Петрович відзначив, що дані професії відносяться до категорії особливо небезпечних. Саме з метою дотримання існуючих правил безпеки при обслуговуванні обладнання передбачається щорічне підвищення знань  з питань охорони праці та технічної експлуатації котлів для операторів,машиністів (кочегарів).

За наслідками навчання всі працівники показали задовільні знання та допущені до виконання обов’язків за посадою.

SAM 0055 SAM 0057 SAM 0058

SAM 0059 SAM 0060 SAM 0062

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .