Новини

Педагогічна майстерня

Забезпечення неперервності здобуття людиною освіти є можливим за умови реалізації принципів перспективності і наступності між суміжними ланками освіти, зокрема дошкільною і початковою.

 Для вдалого функціонування такої системи ЗОШ І-ІІІ ступенів та ЗДО №4 «Казка» налагодили взаємодію на основі Угоди про співпрацю з метою обміну досвідом вихователів старших груп ЗДО та вчителів початкових класів ЗОШ щодо використання ігрових методів і прийомів, форм організації діяльності дітей, системи роботи з розвитку мовлення, формування пізнавальних інтересів, соціалізації дитини.

   Під час взаємовідвідування 02 листопада 2018 року вчителі початкових класів, мали змогу побачити методику проведення заняття з фізкультури «Подорож до казкового лісу»(інструктор з фізичного виховання Мартинюк М.В.), де в сюжетно-ігровій формі діти закріпили вміння виконувати основні рухи (ходьба змійкою та з високим підніманням колін, підлізання під обруч лівим боком, стрибки з місця з просуванням вперед). Підвищенню моторної щільності заняття послугували загально розвиваючі вправи та рухливі ігри з ведмедиком.

  Вихователь Причипойда В.В. під час заняття з логіко-математичного розвитку «Їжачкова сім’я», використовуючи ігрові методи і прийоми, показала  як розвивати в дітей здатність логічно міркувати, обґрунтовувати свої думки, доводити їх істинність. В роботі вихователя з дітьми вчителі побачили ранкове коло, музичні фізкультхвилинки, насиченість заняття дидактичним та роздавальним матеріалом. Для забезпечення оптимальної рухової активності  дітей, вихователь передбачила зміну видів діяльності.

   На занятті з розвитку мовлення (вихователь Бойко О.І.) було продемонстровано такі форми та методи, які   полегшують  процес складання дітьми творчих розповідей з використанням бесід, ігор, вправ, у яких задіюються емоції та досвід дітей.

Вихователь вдало використала метод багатоканальної діяльності, а саме, «чарівні рукавички», «чарівні навушники», «підзорну трубу», «входження в картину» та творче завдання «вихід за межі зображеного». Одним із цікавинок у роботі вихователя є проведення музичних фізкультхвилинок під відео супровід.

   Такі нестандартні форми роботи з дітьми дають змогу вихователям формувати особистість дитини, розвивати її творчу спрямованість, розкривати потенційні можливості.

Присутні обмінялися враженнями, визначили пріоритетні напрямки подальшої співпраці, щиро подякували за теплий прийом та гостинність.

У роботі взяли участь вихователі, учителі 4 класів, учителі, які викладатимуть у 1 класі 2019-2020 навчального року, дирекція ЗДО №4 «Казка» (Чередніченко В.В., Куліна Н.В.), Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (Мірош А.Ю.) та директор РНМЦ Федьків Н.К.

 

IMG 20181101 091551 IMG 20181101 092748 IMG 20181101 095755  IMG 20181101 101705 IMG 20181101 115813

 

 

 

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .