Новини

XІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

 

 

 

714558

 

17 листопада  в Кривоозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 пройшов ІІ етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 114 учнів із 19 закладів загальної середньої освіти району.

 

 

ВІТАЄМО  УЧНІВ - ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!!!

 

3 клас:

І місце- Левенець Анастасію, ученицю   Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник - Лохай Тетяна Михайлівна;

ІІ місце- Бараннікову Софію, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник – Поточенко Алла Юріївна;

ІІІ місце- Римарчук Дар’ю, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівник - Шиманська Ліана Григорівна;

ІІІ місце- Комара Ігоря, учня Секретарської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник - Шеховцова Тетяна Василівна;

ІІІ місце- Березянського Владислава, учня Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник - Лохай Тетяна Михайлівна;

4 клас:

І місце – Яким Анну, ученицю   Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник - Лаврик Альона Анатоліївна;

ІІ місце – Тогана Тимура, учня Березківського НВК імені О.Галущинського, керівник – Циганенко Людмила Леонідівна;

ІІІ місце - Сініцьку Анастасію, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник - Грищенко Валентина Гаврилівна;

5 клас:

І місце - Підвисоцького Богдана, учня Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник - Гладь Світлана Анатоліївна;

ІІ місце - Боєру Кароліну, ученицю Кривоозерського НВК, керівник – Бурик Оксана Михайлівна;

ІІІ місце – Доброгурську Аміну, ученицю Маломечетнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник – Драчук Олена Михайлівна; 

6 клас:

І місце - Рибіцьку Марину, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник - Король Любов Михайлівна;

ІІ місце - Станкевича Артема, учня Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів№2, керівник - Химченко Неля Володимирівна;

ІІІ місце - Стець Анну, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІ ступенів №2, керівник - Дем'янова Наталія Василівна;

7 клас:

І місце - Мураренко Вероніку, ученицю Мазурівського НВК, керівник - Смерецька Лариса Миколаївна;

ІІ місце – Русу Анастасію, ученицю Гойдаївського НВК, керівник - Чумак Людмила Борисівна;

ІІІ місце – Іванюк Марію, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник – Дуда Марія Іванівна;

8 клас:

 І місце - Романенко Вікторію, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник – Король Любов Михайлівна;

ІІ місце – Сініцьку Софію, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник - Король Любов Михайлівна;

ІІІ місце - Клименко Катерину, ученицю Кривоозерського НВК, керівник – Бурик Оксана Михайлівна;

ІІІ місце – Аль-Шуекі Жасмін, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівник – Бурдейна Людмила Федорівна;

9 клас:

І місце – Лукіянчука Михайла, учня Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник – Дуда Марія Іванівна;

ІІ місце – Сліпенко Ірину, ученицю Кривоозерського НВК, керівник – Бурик Оксана Михайлівна;

ІІІ місце – Струбицьку Анну, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник – Дуда Марія Іванівна;

10 клас:

І місце – Донець Діану, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник – Сікорська Лариса Миколаївна;

ІІ місце – Степанюк Мирославу, ученицю Бурилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник – Ромса Лілія Анатоліївна;

ІІІ місце – Россошанську Аллу, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник – Дуда Марія Іванівна;

11 клас:

І місце – Брагар Аліну, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівник – Химченко Неля Володимирівна;

ІІ місце – Тертичну Оксану, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник – Дуда Марія Іванівна;

       ІІІ місце – Бакку Тетяну, ученицю Великомечетнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник – Мотрунько Валентина Миколаївна.    

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .