Новини

ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2018-2019 навчальному році

 

24 листопада  в Кривоозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 пройшов ІІ (районний) етап ІХ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2018-2019  навчальному році, в якому взяли участь 64 учнів із 18 закладів загальної середньої освіти району.

 

 

ВІТАЄМО  УЧНІВ - ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!!!

 

 

23-666x666

 

 

 

 

 

5 клас

І місце – Підвисоцького Богдана,  учня Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1, керівник – Гладь Світлана Анатоліївна;

ІІ місце – Бойченко Катерину, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівник – Химченко Неля Володимирівна;

ІІІ місце –   Пастушенко Олену, ученицю Курячелозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник – Рижак Євдокія Григорівна;

6 клас

І місце – Цівенко Діану, ученицю Маломечетнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник – Сушинська Зінаїда Володимирівна;

ІІ місцеКлименко Оксану, ученицю Кривоозерського НВК, керівник – Бурик Оксана Михайлівна;   

ІІІ місцеСтець Анну, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІ ступенів №2, керівник – Дем'янова Наталія Василівна.

7 клас

І місце – Паламарчук Вікторію, ученицю Секретарської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник – Огульчанська Людмила Олександрівна;

ІІ місце – Мураренко Вероніку,  ученицю Мазурівського НВК, керівник – Смерецька Лариса Миколаївна;

ІІІ місце – Лесько Вікторію, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник – Сікорська Лариса Миколаївна.

8 клас

І місце – Романенко Вікторію, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник – Король Любов Михайлівна;

ІІ місце – Клименко Катерину, ученицю Кривоозерського НВК, керівник – Бурик Оксана Михай    лівна;

ІІІ місце – Стець Руслану, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівник – Бурдейна Людмила Федорівна.

9 клас

І місце – Лукіянчука Михайла, учня Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник – Дуда Марія Іванівна;

ІІ місце – Струбіцьку Анну, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник – Дуда Марія Іванівна;

ІІІ місце – Гриб Ангеліну, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник – Дуда Марія Іванівна.

10 клас

І місце – Донець Діану, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник – Сікорська Лариса Миколаївна;

ІІ місце – Степанюк Мирославу, ученицю Бурилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник – Циктор Олена Іванівна;

ІІІ місце – Стеценко Вікторію, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівник – Бурдейна Людмила Федорівна.

11 клас

І місце – Тертичну Оксану, ученицю Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник – Король Любов Михайлівна;

ІІ місце – Брагар Аліну, ученицю  Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівник – Химченко Неля Володимирівна;

ІІІ місце – Коноваленко Юлію, ученицю Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник – Шпак Тамара Олександрівна.

 

 

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .