Новини

відбулась нарада з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти працівників методичного кабінету відділу освіти.

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 06 грудня  2018 року відбулась нарада з керівниками закладів загальної середньої  та позашкільної освіти працівників методичного кабінету відділу освіти.У роботі наради взяв участь О.Г.Оніщенко, перший заступник голови Кривоозерської районної державної адміністрації, для розгляду спільного питання про  участь трудових колективів закладів освіти у засіданні Ради соціально-економічного розвитку. Крім того, Олександром Григоровичем висвітлено питання посилення уваги щодо безпеки на території закладів освіти.

Для участі в  нараді запрошено військового комісара підполковника Іщенка І.М., який виступив з питанням про погодження з військоматом осіб, при прийнятті на роботу військовозобов’язаних, формування та  здачу щорічного звіту по військовозобов’язаним, а також, щодо організації та проведення зборів членів територіальної оборони.

Крім того на нараді розглядалися питання:

1.     Про роботу  закладів освіти району в осінньо-зимовий період.

2.     Про організацію навчально-виховного процесу в умовах сучасної школи Про результати участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах закладів загальної середньої освіти.

3.     Про оновлення довідників закладів освіти на порталі Українського центру оцінювання якості освіти.

4.     Про виконання заходів щодо організації та проведення Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят.

За результатами наради учасникам надано доручення та визначено терміни їх виконання.

 

SAM 0114 SAM 0117 SAM 0119 

SAM 0121 SAM 0124 SAM 0125

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .