Новини

Районна олімпіада з трудового навчання

15 грудня в Кривоозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 пройшла  олімпіада із трудового навчання, в якій взяли участь 22 учнів з 16 закладів загальної середньої освіти району.

 

Вітаємо учнів - переможців олімпіади!

 

cvety-cvetok-buket-gerbery 1

 

Веселовський Віталій

8

І

Трудове навчання

Лягера Віктор Григорович

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Петрич Юрій

8

ІІ

Трудове навчання

Цанга Олег Миколайович

Березківський НВК імені О.Галущинського

Малиш Олександр

8

ІІІ

Трудове навчання

Осіпенко Юрій Віталійович

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Врабіє Маргарита

8

І

Трудове навчання

Дробот Тетяна Леонідівна

Багачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Гусевич Ніна

8

ІІ

Трудове навчання

Сліпченко Валентина Борисівна

Очеретнянський НВК

Не визначено

8

ІІІ

Трудове навчання

-

-

Цибуля Наталія

9

І

Трудове навчання

Пишнюк Альбіна Миколаївна

Тридубська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ліневич Анастасія

9

ІІ

Трудове навчання

Пишнюк Альбіна Миколаївна

Тридубська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Успаська Яна

9

ІІІ

Трудове навчання

Дробот Тетяна Леонідівна

Багачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Згуровський Денис

9

І

Трудове навчання

Вацман Валерій Степанович

Великомечетнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Синчук Артем

9

ІІ

Трудове навчання

Осіпенко Юрій Віталійович

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Кочу Володимир

9

ІІІ

Трудове навчання

Войко Василь Михайлович

Березківський НВК-інтернат-ліцей

Не визначено

10

І

Трудове навчання

-

-

Не визначено

10

ІІ

Трудове навчання

-

-

Не визначено

10

ІІІ

Трудове навчання

-

-

Не визначено

10

І

Трудове навчання

-

-

Не визначено

10

ІІ

Трудове навчання

-

-

Не визначено

10

ІІІ

Трудове навчання

-

-

Косовська Марія

11

І

Трудове навчання

Дробот Тетяна Леонідівна

Багачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Терешко Оксана

11

ІІ

Трудове навчання

Ткач Катерина Миколаївна

Великомечетнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Косовська Дарія

11

ІІІ

Трудове навчання

Дробот Тетяна Леонідівна

Багачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ткаченко Роман

11

І

Трудове навчання

Лягера Віктор Григорович

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Кузьмінський Дмитро

11

ІІ

Трудове навчання

Осіпенко Юрій Віталійович

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Дунський Валерій

11

ІІІ

Трудове навчання

Рижак Василь Валерійович

Курячелозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .