Новини

«Різдвяні канікули»

Напередодні новорічних і різдвяних свят уже традиційно, 21 грудня, у Кривоозерському Будинку культури відбувся районний етап обласного фестивалю-конкурсу мистецтв «Різдвяні канікули», який зібрав талановитих дітей Кривоозерщини.

Як зазначають організатори, фестиваль «Різдвяні канікули» вже став традиційним і щороку переконливо доводить, що наша країна багата талантами. Педагоги зі своїми вихованцями пізнають та відтворюють національні традиції різдвяних свят українського народу.  Юні артисти представили різдвяні вертепи, новорічні віншування, колядки, щедрівки та літературно-музичні композиції.

Журі відзначило високий рівень виконавської майстерності  фольклорних колективів, що цього року взяли участь у конкурсі, а також бережне ставлення постановників до відтворення автентичних елементів. 

«Різдвяні канікули» не залишили байдужими нікого, глядачі підтримували конкурсантів бурхливими оплесками, жваво реагували на дійство, що відбувалося на сцені, підспівували колядникам, адже учасники фестивалю-конкурсу  подарували глядачам цікаве і барвисте мистецьке свято.

          Щирими словами всіх присутніх привітала та налаштувала конкурсантів на гарні виступи Скрипник Ольга Вікторівна, головний спеціаліст відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації. А святкового настрою усім присутнім додали вихованці вокальних гуртків Кривоозерського Будинку дитячої творчості Репушевська Соломія, Бойко Дар’я, керівник Біднюк Юлія Геннадіївна та Борисюк Анна, керівник Борисюк Сергій Вікторович.

 

DSC 0054 DSC 0075 DSC 0081 

DSC 0090 DSC 0098 DSC 0105 

DSC 0111 DSC 0144 DSC 0158 

DSC 0159 DSC 0165 DSC 0187 

DSC 00844

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .