Новини

відбулася нарада з медичним персоналом та працівниками харчоблоків закладів освіти району

 

31 січня 2019 року в приміщенні районного Будинку культури відбулася нарада з медичним персоналом та працівниками харчоблоків закладів освіти району за участю начальника та спеціалістів відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації. На нараду запрошено головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кривоозерського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області А.І.Руколь тапровідного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства В.Г.Васінкова.

Начальник відділу освіти В.М.Голинська  звернула увагу присутніх на те, що одним із пріоритетних  завдань закладів освіти є надання якісних освітніх послуг, в тому числі,  і організація харчування дітей. У всіх закладах освіти району функціонують їдальні, що забезпечують гарячим харчуванням 1916 учнів закладів загальної середньої освіти та 587 дітей закладів дошкільної освіти. У жодному закладі немає буфетної продукції та продукти харчування (готові блюда) не завозяться зі спеціалізованих установ, що є беззаперечним досягненням співпраці закладів освіти, відділу освіти із головами сіл та селища, районною радою та Кривоозерською державною адміністрацією. Проте, поряд із досягненнями є ще багато невирішених питань. Серед них першочерговим є недостатнє фінансування як харчування дітей, так і матеріальної бази.

Головним спеціалістом відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Руколь А.І. було порушено ряд питань щодо нормативного-правового забезпечення організації харчування дітей. Серед них:

-вимоги щодо організації харчування дітей в закладах дошкільної освіти;

-санітарно-гігієнічні вимоги до закладів громадського харчування;

-виконання постанови КМУ від 22.11.2004 р. №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»;

-санітарно-протиепідеміологічні  (профілактичні) заходи;

-особиста гігієна персоналу, медичні огляди;

-профілактика гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь.

Під час  наради всі бажаючі мали змогу задати питання та отримати конструктивну відповідь. Крім питань порядку денного розглянули терміни, процедуру та основні документи для  подання та погодження перспективних меню закладів освіти району.  

 

 

SAM 0188   SAM 0191 

SAM 0195   SAM 0209

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .