Новини

«Світ надії Дивосвіт» на Кривоозерщині

Яскраві постановки за класичними і авторськими творами, театральні експерименти, дивна атмосфера відвертості, щирості, доброзичливості, згуртованості, творчості і натхнення – все це результати районного етапу обласного фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів «Світ надії Дивосвіт», що відбувся у переддень Міжнародного дня театру 01 березня 2019 року на Кривоозерщині.

     Поринути у світ театру, спробувати себе в ролі актора мали  можливість учні п’яти  закладів  освіти району. 

    Колоритними були виступи зразкового театрального  колективу «Сузір’я»    Кривоозерського Будинку дитячої творчості та театрального колективу «Первоцвіти» Бурилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник  Шинкарук Віта Іванівна,  де юні актори разом з глядачами поринули у світ театралізованої п’єси «На перші гулі» та «Язиката Хвеська».

Оцінка виступаючих проводилася за такими критеріями: художній рівень; виконавська майстерність; режисерський задум та його втілення; якість сценографії, використання технічних засобів, костюмів; музичне та шумове оформлення; сценічна культура; дикція, динамічність та виразність втілення образу на сцені.

Своїм враженням про захід поділилася Ольга Скрипник, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації: «Захід проводився задля виявлення оригінальних дитячих театральних колективів, розвитку і підтримки аматорського театрального руху, пошуку нових методів роботи з дітьми та юнацтвом у закладах загальної середньої та позашкільної освіти району. Після конкурсу, із керівниками колективів відбувся аналіз представлених робіт. Всі присутні  відчули   барвистий Всесвіт молодих талантів зі своїм «театральним акцентом».

          Переможців нагороджено  грамотами відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації, а інших учасників - грамотами за участь.

 

DSC 0832 DSC 0837 DSC 0846 

DSC 0863 DSC 0865  DSC 0874 

DSC 0885 DSC 08422 DSC 083666 

  

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .