Новини

ІУ Всеукраїнська конференція «Документальне кіно як інструмент медіапросвіти з прав людини»

 

      27-28 березня 2019 року у місті Києві відбулася ІУ Всеукраїнська конференція «Документальне кіно як інструмент медіапросвіти з прав людини». Головна проблема піднята на конференції  - зміни свідомості людини внаслідок розвитку цифрових нерівностей. Новий цифровий світ змінює нас, наш спосіб мислення, звички, механізми комунікації, загалом свідомість. Винайдено 3D-друк людських органів для пересадки, дрони стали буденністю, роботи зі штучним інтелектом розважають людей. Проте наразі в цифровій сфері досі мало інструментів для захисту найбільшого досягнення людської цивілізації – концепції дотримання прав людини. Тож як захистити права людини в Україні за нового світоустрою? Як зберегти свободу слова, гарантії безпеки журналістів, правозахисників. Як притлумити дедалі потужніший онлайн-потік ворожнечі: заклики до терористичних атак, ксенофобії, расизму, нацизму та ненависті стосовно людства?  На ці та інші питання намагались дати відповідь спікери конференції Владислав Власюк, генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності, Любов Найдьонова, експерт з питань медіапсихології та протидії кібербулігу, завідувачка лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Оксана Савицька, координаторка онлайн-курсу «Протидія та попередження булінгу в закладах освіти»,  експертка директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН України. Оксана Волошенюк, менеджера медіаосвітніх програм Академії Української Преси  познайомила учасників конференції із світовими трендами та освітньою політикою з впровадження медіаграмотності в Україні.

        Учасником конференції була Коваль Антоніна Іванівна, модераторка кіноклубу Dokudaus UA з прав людини «Єднання» при КЗ «Кривоозерська ЦБС», вчитель-виконавець експерименту всеукраїнського рівня за темою: «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику».  Антоніна Іванівна мала можливість під час перерви поспілкуватися з Л.Найдьоновою, авторкою медіакурсу «Практична медіакультура», який викладає вже кілька років. Та найбільше зацікавилась Любов Антонівна розповіддю про шляхи впровадження медіаосвіти у школах Кривоозерського району, побажала вчителям успіхів в експерементальній роботі, пообіцяла всебічну підтримку.

 

 

20190327 094124        20190327 122159

Коваль Антоніна Іванівна, модераторка кіноклубу Dokudaus UA з прав людини «Єднання» при КЗ «Кривоозерська ЦБС», вчитель-виконавець експеременту всеукраїнського рівня за темою: «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику» знайомить Любов Антонівну Найдьонову завідувачку Лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України з шляхами впровадження медіаосвіти у школах Кривоозерського району.

 

 

 

20190327 133917

 

 

Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії Української Преси, Антоніна Коваль. Фото на пам'ять. 

 

 

 

Коваль Антоніна Іванівна, модераторка кіноклубуDokudaus UA з прав людини «Єднання» при КЗ «Кривоозерська ЦБС», вчитель-виконавець експерементувсеукраїнського рівня за темою: «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику» знайомить Любов Антонівну Найдьонову завідувачку Лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України з шляхамивпровадження медіаосвіти у школах Кривоозерського району.
© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .