Новини

28 березня 2019 року в Голосківському дошкільному навчальному закладі “Золотий ключик” члени районної атестаційної комісії відвідали виховний захід

    28 березня 2019 року в Голосківському дошкільному навчальному закладі “Золотий ключик” члени районної атестаційної комісії відвідали виховний захід, який був проведений вихователем Кияновською Таїсією Миколаївною, що атестується в 2018-2019 навчальному році. Тематичний захід для дітей дошкільної групи був присвячений темі охорони навколишнього середовища. Під час уявної подорожі до лісу діти розповідали про правила поведінки в довкіллі, відповідали на запитання, розповідали, що можна, а що не можна робити в лісі. Кімната була прикрашена атрибутами природи, рослинами, зразками малюнків, куточок природи — наповнений різнобарвними живими квітами, що створювали гарне естетичне середовище. А роль весняної феї виконувала мама одного з вихованців дитячого садочка. Все це сприяло піднесеному настрою у дітей. Вони виконували веселі таночки, співали пісень, декламували вірші, багато цікавого дізналися про українські народні символи, серед яких калина — символ життя і материнства, дуб — символ могутності і величної краси, волошки, що символізують ніжність, тонку душевну красу, мак — молодість, соняшник — доброту, барвінок — невмирущу пам’ять про минуле. На завершення заходу діти виконали пісні про Україну, природу рідного краю.

     Цуканова Людмила Василівна, директор закладу, розповіла про завдання дитячого садка на перспективу та провела екскурсію по приміщенню блоку дошкільної групи та території. 

 

SAM 0342 SAM 0343 SAM 0345

 

SAM 0346 SAM 0348

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .