Новини

16 травня 2019 року проведено планову нараду керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Кривоозерського району

16 травня 2019 року проведено планову нараду керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Кривоозерського району.

Розпочала нараду начальник відділу освіти Валентина Миколаївна Голинська з обговорення проектів законів та постанов Міністерства освіти та науки України, а саме: проект Закону України «Про загальну середню освіти» та проект Постанови КМУ «Про затвердження порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково – педагогічних працівників». Окремо Валентина Миколаївна зупинилася на питаннях освітньої та фінансово-господарської діяльності закладів освіти району.

За порядком денним на нараді з керівниками закладів освіти району Ясинська Людмила Олександрівна висвітлила питання закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації, виставлення середнього бала атестата у 2019 році та проведення урочистостей з нагоди вручення документів про освіту випускникам.

По питанню організації змістовного відпочинку у таборах з денним перебуванням влітку 2019 року виступила Скрипник Ольга Вікторівна, яка ознайомила керівників закладів освіти з нормативними документами, що регулюють питання функціонування мовних таборів змістовного відпочинку з денним перебуванням при закладах освіти району та звернула увагу присутніх на порядок затвердження першочергової документації табору.

Наталія Костянтинівна Федьків, директор районного навчально-методичного центру, оголосила результати атестації педагогічних кадрів та результати участі учнів ЗЗСО у ІІІ (обласному) етапі Олімпіад з базових дисциплін серед учнів 4 класів, у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІІ етапі обласної учнівської олімпіади із зарубіжної літератури у 2018-2019 навчальному році. Окремим питанням учасники наради розглянули питання супервізії та інтервізії як інструментів професійної підтримки та професійного розвитку педагогів.

Світлана Іллівна Бойко довела до відома присутніх питання організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання та повідомила, що відділ освіти організовує підвезення шкільними автобусами випускників до населених пунктів, де розташовані пункти ЗНО, крім тих пунктів, які знаходяться в м. Миколаєві, так як кількість зареєстрованих невелика.

За результатами проведеної наради керівники отримали відповідні протокольні доручення.

 

 

 

SAM 0475 SAM 0476 

 

 SAM 0480 SAM 0483 

 

SAM 0484 SAM 0486 

 

SAM 0487 SAM 0490 

 

SAM 0491

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .