Новини

21 листопада 2019 року в малій залі Будинку культури відбувся семінар для керівників закладів освіти району та органів м місцевого самоврядування з питання впровадження системи контролю за якістю харчових продуктів НАССР

 

21 листопада 2019 року в малій залі Будинку культури відбувся семінар для керівників закладів освіти району та органів місцевого самоврядування з питання впровадження системи контролю за якістю харчових продуктів НАССР (англ. Hazard Analysis and Critical Control Points). В семінарі взали участь начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Дергач Інна Едмундівна, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Григорович Оніщенко, голова районної ради Олександр Анатолійович Козерецький, начальник фінансового управління Наталія Степанівна Барська, начальник відділу освіти Валентина Миколаївна Голинська, працівники міжрайонного управління Держпродспоживслужби Кривохижа Лариса Йосипівна та Голинський Микола Григорович.

DSCN0776 DSCN0777

 DSCN0784 DSCN0786

 

Основне питання семінару - впровадження системи контролю за якістю харчових продуктів. НАССР - міжнародна система, яка ідентифікує,оцінює та контролює небезпечні фактори, що є визначальними для безпечності харчових продуктів. Впровадження даної системи в дошкільних закладах та школах є обов’язковою умовою для гарантії безпечного харчування малюків.

Система НАССР для їдальні – завдання не з легких, адже для забезпечення всіх вимог системи необхідно продумати технологічний процес до дрібниць. Будь-яке недоопрацювання в питаннях управління безпекою продуктів харчування і готових страв здатне спричинити масові отруєння споживачів. Найретельніший контроль повинен здійснюватись на етапах:

1 – зберігання продуктів, що швидко псуються;

2 – дотримання особистої гігієни працівниками їдальні та санітарних норм у приміщенні;

3 – дотримання технології приготування їжі.

Для впровадження даної системи безпечності харчових продуктів заклади освіти мають розробити, задокументувати та впровадити 13 програм-передумов, що охоплюють усі потенційні загрози безпечності.

Крім того, учасники семінару отримали роз’яснення щодо організації відкритих торгів та закупівель харчових продуктів і проведення заходів державного контролю відповідно до наказів Міністерства аграрної політики та продовольства України від 08.08.2019 № 446 та № 447.

Хочеться зазначити, що робота по впровадженню системи НАССР у закладах освіти району вже розпочата. Першим кроком стала реєстрація харчоблоків дошкільних та загальноосвітніх закладів, як операторів ринку. Надалі робота продовжуватиметься.

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .