Новини

Солодкий подарунок на Святого Миколая воїнам АТО

 

Напередодні Дня Святого Миколая, за ініціативи департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та обласного військового комісаріату,  учнівським самоврядуванням закладів освіти Кривоозерського району було організовано проведення акції «Подарунки на Миколая».
      Учні та їх батьки активно долучилися до цієї справи. Протягом тижня до школи приносили багато смаколиків, чаю, кави, ліків проти застуди, теплих шкарпеток. Щоб покращити настрій воїнам, які перебувають на передовій та захищають незалежність нашої держави, діти передали плакати та листівки з найкращими побажаннями до Дня Святого Миколая.

     Кожен учень  розумів, що робить дуже важливу справу. Ніхто не залишився осторонь. Хоч роботи було багато, але вона була надзвичайно приємною!
         Напередодні свята всі ці пакунки  передали  волонтерському комітету при департаменті освіти і науки  Миколаївської обласної державної адміністрації.

 

 

DSCN0878       IMG-589fb745b2a7686eb1ef590107e0268f-V

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .