Новини

День безпечного Інтернету

 

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет – це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров"я та майбутнього.

 

006 016

 

11 лютого 2020 року всі закладах загальної середньої освіти  провели День безпечного Інтернету під гаслом «“Разом для найкращого Інтернету”. Учні шкіл взяли активну участь у різноманітних заходах.  

 

IMG 20200211 132453 IMG 20200211 140636

 

Для наймолодших учнів проведені корисні уроки -ігри «Безпечний Інтернет та правила роботи в ньому». Вчителі інформатики провели інформаційні хвилинки, на яких розповіли про можливості мережі Інтернет і про небезпеки, які можуть чекати там на дітей.

Для учнів середньої ланки проведені бесіди «Інтернет: користь чи шкода?», організовані літературні виставки «Подорож до Інтернет-імперії», розроблені  поради на тему«Мій безпечний Інтернет». Діти  переглянули   презентації «Інтернет: безпека та небезпека», відеоролики  «Бути захищеним в Інтернеті – просто» та долучилися до обговорення таких питань:

· кібер-атаки та інтернет-шахрайство;

·соціальна інженерія: як хакери використовують вразливих людей;

·як захистити себе при використанні Інтернету.

Також учні ознайомились з 10-ма  золотими правилами безпеки в Інтернеті.

IMG 20200211 143245 P00211-121416

 

З метою  формування у  старшокласників  уявлення  про актуальні ризики в Інтернеті, пов’язані з надсиланням власних інтимних фото, були організовані перегляди  відео  «Online сексуальне насильство над  дітьми в Інтернеті», психологічні години та обговорення  презентацій з теми   «Інтимне селфі в Інтернеті - жарт  чи небезпечний ризик?».

 Для батьків діти отримали буклети «Діти та підлітки в Online».

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .