Новини

безкоштовно надав продовольчі пайки для вихованців дитячих садків та шкіл

    Кожен із нас покликаний творити добро, розуміти один одного, любити і цінувати кожну мить життя. Але люди розуміють свою життєву місію по-різному. Одні живуть для себе в багатстві, в розвагах, а інші творять добро і залишають гарний слід у душі людей. Адже добро повертається сторицею тому, хто його творить. Саме такого життєвого принципу дотримується Бойко Михайло Дмитрович, постачальник продуктів харчування у заклади освіти району. В умовах складної фінансово-економічної ситуації, яка повною мірою торкнулася усіх, а особливо молодих сімей з малолітніми дітьми, Михайло Дмитрович безкоштовно надав продовольчі пайки для вихованців дитячих садків та шкіл, які дійсно потребують такої допомоги.

   У складі цих пайків, які були доставлені ним до закладів освіти, входили овочі, такі як цибуля, буряк, морква, капуста, сирі м’ясні продукти, консервація, крупи, борошняні та м’ясні вироби. Перший завіз включав 50 пайків, а другий і третій — по 30.

 

IMG 20200513 092809 IMG 20200513 095431 IMG 20200513 100150

 

    Ця безкоштовна допомога стала справжньою підтримкою для всіх тих, хто її насправді потребує в складних умовах сьогодення.

  Від їх імені ми висловлюємо щиру вдячність Бойку Михайлу Дмитровичу за його доброту та розуміння людей, що відчувають труднощі. Тож нехай доброчинність повернеться до Вас сторицею.

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .