Новини

Шахи, як поклик життя

14 липня 2020 року начальник відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації Валентина ГОЛИНСЬКА привітала голову районного шахово-шашкового клубу, ветерана-шахіста Василя МАЛІЦЬКОГО, який понад 20-ть років свого життя прививав любов до шахів, адже шахи не лише інтелектуальний тренінг, це - найдавніша гра, яка виховує терпіння, почуття виваженості, толерантності, поваги до суперника. «…Для нього шахи були і є покликом життя. Разом із майстерністю, він, розвинув свою природну інтелігентність, скромність та доброзичливість. Можливо через це малеча продовжує сміливо переступати поріг шахової школи, долаючи таємниці загадкової гри, дивуючи своєю наполегливістю батьків, радуючи їх та свого наставника досягнутими успіхами…»

У клубі постійно займаються діти віком від 6 років. Найчисельніша старша вікова група. Третина дорослих членів клубу, які сплачують членські внески і щодня бувають у клубі. Є також любителі шахів, які не є членами клубу, але раз-двічі на тиждень обов’язково приходять пограти.
У клубі є люди пенсійного віку, які мають можливість присвятити шахам скільки завгодно вільного часу. Ми маємо стару гвардію шахістів і підростаючу молоду зміну. Тому, звичайно, ми сподіваємося, що більшість з тих дітей, які нині відвідують клуб, через 10-15 років будуть хорошими шахістами, кандидатами чи, навіть, майстрами спорту. Принаймні, шахи залишаться їхнім хобі назавжди
.

Валентина Миколаївна подякувала Василю Івановичу за багаторічну працю, ініціативність, творчу енергію, активну життєву позицію та спортивне довголіття, передачу знань ідосвіду молоді, результативність у районних та обласних змаганнях, вагомий внесок у розвиток інтелектуального мислення підростаючого покоління Кривоозерщини та побажала спортивного завзяття, задоволення від зіграних партій, впевненості у власних силах і нових здобутків.

 

 

IMG 20200714 105557  IMG 20200714 105625 

 

IMG 20200714 105628 IMG 20200714 105647

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .