Новини

проведено засідання районної методичної студії вчителів математики

 

17 вересня 2020 року в режимі онлайн проведено засідання районної методичної студії вчителів математики. Планом роботи студії передбачено питання, що стосуються підвищення якості математичної освіти в контексті реформування Нової української школи.

  Шарандак Галина Іванівна, керівник районного методичного об’єднання, зупинилась на питаннях компетентнісного підходу у викладанні математики. Інструментом забезпечення успіху   в реалізації цього інноваційного підходу має стати наскрізне застосування в освітньому процесі інформаційно-комунікаційних технологій, серед яких мультимедійні презентації, засоби навчання, аудіо-, відео- техніка, Інтернет-ресурси. Вона наголосила на тому, що сучасний учитель вибирає серед, описаних у методичній літературі технологій і методів, до прикладу: «перевернутий клас», «подієва освіта» «гейміфікація», «бріколаж», змішане навчання», система управління навчальним процесом, «хмарне» навчання», «скрайбінг» «кейс-метод» та інші, ті, які органічно поєднуються з особливостями змісту теми, що вивчається, індивідуальними особливостями учнів та їх підготовкою.

  Галина Іванівна надала рекомендації щодо використання корисних матеріалів веб-сайтів, зокрема,PISA, а також поділилася досвідом організації дистанційного навчання за допомогою навчальних платформ “Мій клас”, “На урок”.

 

IMG 20200916 161554 IMG 20200916 161458

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .