Новини

Змагання професіоналів

 

У далекому 1995 році започатковано щорічний всеукраїнський конкурс «Учитель року», головною метою якого є виявлення, підтримка і стимулювання творчої праці вчителів, популяризація їх педагогічних здобутків, підвищення професійної майстерності.

Цей конкурс - добра традиція для освітян Кривоозерщини, які щороку беруть участь у фахових випробуваннях. Сьогодні ми продовжуємо розповідь про перебіг конкурсних змагань серед досвідчених і мудрих педагогів та їх молодих колег, яких об’єднало бажання спробувати свої сили, відкрити нові можливості, поділитися педагогічними родзинками з власного досвіду.

Пліч - о - пліч з математиками цьогоріч змагалися учителі української мови та літератури: Стрільчук Алла Василівна (Луканівський НВК), Свідерська Оксана Сергіївна (Березківський НВК імені О.Галущинського), Тягій Світлана Анатоліївна (Красненьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Запорожець Катерина Григорівна (Березківський НВК імені О.Галущинського).

 

  Свідерська      IMG-5e9f17ab98221e2e4310ab62150e491f-V

изображение viber 2020-11-20 11-36-20

 

 

Усі випробування проходили в дистанційному форматі, проте це не завадило учителям-словесникам продемонструвати фахову компетентність та професіоналізм, здатність якісно працювати в нових умовах. За результатами трьох випробувань: «Тестування», «Дистанційний урок», «Майстер-клас» переможцем першого (зонального) туру Конкурсу у номінації «Українська мова та література» стала Тягій Світлана Анатоліївна, яка набрала найбільшу кількість балів.

 

Тягій

 

 

Члени фахового журі у номінації «Українська мова та література»: Химченко Неля Володимирівна, Бурик Оксана Михайлівна, Ромса Лілія Анатоліївна, Майданик Ольга Олександрівна оцінили роботу всіх учителів, відзначили якісне виконання ними конкурсних завдань та оголосили переможця і лауреатів.

 

DSC 0056 DSC 0059

Відповідальною була місія членів фахових журі в обох номінаціях, адже важливо об’єктивно підійти докожного учасника, підтримати, надати слушну пораду і водночас не знищити бажання йти вперед. Висловлюємо подяку дирекціям Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Кривоозерського НВК, Тридубської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Секретарській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Курячелозівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Бурилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Луканівському НВК, Березківському НВК ім. О.Галущинського за сприяння роботі конкурсантів та членів фахових журі, які спільно з консультантами Центру забезпечили належний рівень проведення першого (зонального) туру Конкурсу.

 

IMG-87c2ae4e654cf89ef0f6ecd0d05d6067-V 

А ще важливо, що всіх учасників підтримували їх колеги, які разом з дирекціями шкіл здійснювали технічну підтримку безперебійного зв’язку під час проведення конкурсних випробувань, а також разом із рідними вболівали за кожного учасника, підбадьорювали і надихали.

Закінчилися хвилюючі миті першого туру всеукраїнського Конкурсу «Учитель року – 2021», а Болотова Ольга Володимирівна та Тягій Світлана Анатоліївна представлятимуть велику когорту освітян Кривоозерщини в області і продовжать змагання у відбірковому етапі другого туру. Консультування та підготовку їх до наступних випробувань будуть забезпечувати працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників та колеги.

 

 IMG-68b9d363a9b59898b6b2ad1dd958a4b9-V IMG-24840b08720780313c3b2deef02c2017-V

Тож вітаємо всіх конкурсантів і бажаємо подальших перемог!

За інформацією відділу освіти та Центру професійного

                                                     розвитку педагогічних працівників

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .