Новини

показові уроки учителів

В рамках проведення місячника педагогічної майстерності членами атестаційної комісії ІІ рівня та консультантами відділу освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради відвідано показові уроки учителів Кривоозерського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №1, які атестуються у 2020-2021 навчальному році: Крохмалюк Раїси Семенівни, учителя зарубіжної літератури та Гриневич Алли Андріївни, учителя іноземної  мови.

Алла Андріївна провела урок англійської мови у 3 класі Нової української школи. Учителька активно працює над формуванням у здобувачів освіти предметних і життєвих компетентностей, використовуючи інноваційні форми та методи роботи, при цьому створює психологічно комфортну атмосферу в класному колективі та формує в учнів мотивацію до навчальної діяльності. Поділилася досвідом та позитивними враженнями від роботи в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

Крохмалюк Раїса Семенівна провела урок зарубіжної літератури у 8 класі з елементами інтеграції з мистецтвом. Тема уроку – «Епоха Відродження – це епоха геніїв і титанів. Людина та світ очима митців епохи «Відродження».  Учителька максимально використала можливості ІКТ для повноцінного розкриття теми. Особливу увагу приділила ознайомленню учнів з творами великих художників епохи Відродження, з цією метою провела онлайн – екскурсію музеями світу.

Також педагогічні працівники ознайомили членів атестаційної комісії із особливостями роботи над науково - методичними проблемами у міжатестаційний період.  

 

У Луканівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 25 лютого учителем фізики Новицькою Антоніною Володимирівною проведено показовий урок фізики у 10 класі, пряму трансляцію якого переглядали члени атестаційної комісії ІІ рівня, консультанти відділу освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради та керівник методичного об'єднання учителів фізики.

Важливим засобом формування предметної та ключових компетентностей під час вивчення фізики є навчальний фізичний експеримент, який реалізується у формі демонстраційного й фронтального експерименту, робіт лабораторного практикуму, домашніх дослідів і спостережень, яким учителька приділяє особливу увагу. Організовуючи освітній процес, Антоніна Володимирівна акцентує увагу на компетентнісно зорієнтованому навчанні, яке передбачає зміщення акцентів з накопичення нормативно визначених знань на формування умінь і навичок, на вироблення й розвиток умінь діяти, застосовувати досвід у проблемних умовах, адже саме тоді створюються умови для включення механізмів формування компетентності, здатності діяти в конкретних умовах і досягти результату.

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .