Новини

14.03.2021 року проведено нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти у форматі ZOOM-конференції

14.03.2021 року проведено нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти у форматі ZOOM-конференції, у якій взяли участь Дурачевська Наталія Анатоліївна, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів — соціальних питань, Іванова Олена Сергіївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту, а також спеціалісти та консультанти відділу.

Після оголошення порядку денного виступила Дурачевська Наталія Анатоліївна, яка налаштувала учасників на продуктивну роботу і протягом усієї наради доповнювала виступи доповідачів, давала відповіді на запитання, що стосувалися саме її компетенції, як заступника селищного голови.

Нарада охоплювала коло питань, пов’язаних з різними аспектами роботи освітніх закладів, зокрема:

модернізація освітньої мережі закладів - проблеми та перспективи /Іванова О.С./;

актуальні питання створення закладів нового типу на території Кривоозерської селищної ради /Галунова Н.В./;

про особливості закінчення 2020-2021 навчального року: державна підсумкова атестація /Галунова Н.В./;

організація харчування в закладах освіти, нові підходи до складання перспективного меню у відповідності з вимогами ХАССП, дотримання Cанітарного регламенту в закладах освіти на період карантинних обмежень /Галунова Н.В./;

порядок укладання строкових трудових договорів з педагогами пенсійного віку /Іванова О.С./;

хід атестації педагогічних працівників закладів освіти /Федьків Н.К./;

функціонування сайтів закладів загальної середньої освіти /Федьків Н.К/;

робота виїзної комісії рейду “Діти вулиці”, безпека в Інтернеті /Барська В.В./.

В процесі проведення наради у директорів виникали питання стосовно найбільш резонансних та складних проблем, серед яких “Модернізація освітньої мережі закладів”, а також “Організація харчування в закладах освіти, нові підходи до складання перспективного меню у відповідності з вимогами ХАССП ”.

Олена Сергіївна роз’яснила цілий ряд нових законодавчих положень та уточнень, опублікованих напередодні наради на сайті МОНУ та МФ, зокрема, застосування формули бюджетних розрахунків державної субвенції на заробітну плату вчителів та внесених корективів щодо прийняття управлінських рішень з реформування освітньої галузі.

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .