Новини

День партизанської слави в навчальних закладах району

В районі забезпечено впорядкування пам’ятників, меморіалів та музейних експозицій, що увічнюють пам’ять про подвиги партизанів і підпільників з нагоди Дня партизанської слави. 

В навчальних закладах району проведено мітинги та покладання квітів до пам’ятників загиблим у роки Другої світової війни та тематичні уроки, лекції, бесіди з історії підпільно-партизанського руху в період Другої світової війни.

Відділом освіти райдержадміністрації  та сектором культури райдержадміністрації  організовано виставки фотографій, документів, а також архівних матеріалів в музеях, бібліотеках, кімнатах бойової слави, присвячених історії  підпільно-партизанського руху в період Другої світової війни.

Голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, голова районної ради Андрій Івахнін, голова ветеранської організації Мазурівської сільської ради, почесний громадянин Кривоозерщини– 2014 року Людмила Біла 22 вересня 2015 року взяли участь в заходах до Дня партизанської слави в с. Мазурове – селі партизанської слави. Учні та вчителі Мазурівського НВК розповідали гостям про подвиги їх дідів, прадідів та дякували молодому поколінню за пам'ять. По завершенню заходу гості та учні поклали квіти до пам’ятника партизану – розвіднику С. Петрашкову.

У Кривоозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено урочисту лінійку, також учні поклали квіти до пам’ятників Лесі Новошицької та Миколи Щербатого, які знаходяться на території школи.

Волонтери Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в смт Криве  Озеро  поклали квіти до пам’ятного  знаку «Буревісник».

На території Тридубської сільської ради, біля пам’ятника розстріляним партизанам, за участі учнівської молоді та педагогічного колективу Тридубської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося покладання квітів.

Керівники району, селищний та сільські голови в цей день поклали  квіти до Меморіалів Слави.

До відзначення Дня партизанської слави  з підопічними стаціонарного відділення для постійного чи тимчасового проживання «Ветеран» проведено годину спілкування, після якої було організовано святковий обід.

В  районній газеті «Кривоозерщина»  висвітлено заходи  з  підготовки та відзначення в Кривоозерському районі Дня партизанської  слави.  

SAM 5496

 

 

 

 

SAM 5517

 

 

SAM 5529

 

 

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .