Новини

Публічна презентація Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

 

 

Відповідно до наказу відділу освіти райдержадміністрації від 07.09.2016 року  №  107 «Про проведення атестаційної експертизи Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Кривоозерської  районної ради  Миколаївської області» 07 листопада  2016 року проведено публічну презентацію загальноосвітнього навчального закладу. 

На заході  були присутні педагоги школи, представники батьківської та місцевої громади, учнівського самоврядування, члени атестаційної експертизи на чолі з  головою - начальником відділу освіти райдержадміністрації Голинською Валентиною Миколаївною.

У ході презентації директор школи звернула увагу присутніх як на досягнення школи за останні роки, так і на наявність певних проблем, які потребують подальшого вирішення.  Сьогодні  в школі змінилося майже все: концепція, статус, державні стандарти, але такою ж як і колись залишається місія навчального закладу - бути освітнім та культурним центром навчально-виховної роботи в селі, приділяти  найбільшу увагу роботі з обдарованою, талановитою молоддю та розвивати  успішну особистість. 

Історія навчального закладу розпочинається з 1923 року, коли відкрилася початкова школа на сьогодні, це Комунальний заклад освіти «Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Кривоозерської районної ради Миколаївської області, двоповерхова будівля із  якої за роки існування випущено 2232 випускники та відзначено 58 випускних вечорів.

У закладі працює 46 працівників із них педагогічні звання мають 8 вчителів – 5 «старший учитель» та  2 - «учитель-методист», також у закладі працює 1 вчитель, який має звання «Відмінник освіти».

Робота педагогічного колективу  спрямована на особистісно-зорієнтоване навчання і виховання школярів, створена і діє система роботи профільного навчання в 10-11-х класах.

Методична діяльність педколективу протягом звітного періоду була направлена на реалізацію основної проблеми школи «Використання краєзнавчого матеріалу з метою піднесення ефективності навчально-виховного процесу в школі та виховання юного громадянина України».

У закладі діє дитяча громадська організація учнівського самоврядування «Веселка», яка входить  до складу районної організації «Нова генерація», координатором якої є заступник директора з ВР Цибулько О.І.

З теплими словами привітання виступила Ревво Лариса Миколаївна, секретар сільської ради, яка звернула увагу на тісну співпрацю органів місцевого самоврядування з педагогічним та учнівським колективом Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Піднімалися актуальні питання щодо зміцнення матеріально - технічної бази, покращення стану організації роботи загальноосвітнього навчального закладу.  

Атестація  навчального закладу триває.

 

SAM 1315  SAM 1324  SAM 1328  SAM 1366

 

SAM 1317  SAM 1338  SAM 1374

 

SAM 1380  SAM 1386

 

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .