Новини

Тридубській школі – 145 років

 

Тридубській школі – 145 років

 

              145-річний ювілей зустріла одна з найстаріших шкіл району – Тридубська ЗОШ І – ІІ ступенів. На урочистості, з нагоди цієї святкової дати зібралася сільська громада, бо життя кожного жителя села невід’ємно пов’язане зі школою.


           За 145 років з стін школи вийшли тисячі випускників, які, отримавши знання, а далі й вищу освіту, досягали визнання у різних галузях народного господарства, або, залишившись у рідному селі, працювали і працюють для його добробуту, процвітання. На ювілей завітали представники районної та місцевої влади, ветерани педагогічної праці, учителі, учні, батьки, випускники минулих років, демобілізовані учасники АТО – випускники школи, волонтери, сільський голова, спонсори.

Історія Тридубської школи бере свій початок у другій половині ХІХ століття.  У 1871 році у Тридубах відкривається перша державна міністерська школа. З цікавістю всі присутні переглядали слайди з фотографіями випускників багатьох років, директорів школи, вчителів, а також слухали розповідь ведучих про багаторічну історію Тридубської школи.  

 Багато теплих слів на адресу педагогічного колективу Тридубської школи сказали голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко,  голова районної ради Олександр Козерецький, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Голинська та голова Кривоозерської районної радипрофкомів і профспілкових організацій працівників освіти і науки Інна Муравська.

-                     Якісна освіта - основа розвитку суспільства. Дорога в життя починається з шкільного порогу. Якою б не була ця дорога – довгою чи короткою, стрімко-прямою чи звивисто-покрученою – світлою крапкою на ній була є і буде школа. Вона - той вогник, що світить людині упродовж усього життя. Зігріває своїм теплом і завжди радо відчиняє назустріч двері. Школа – це країна, яку називають землею дитинства. Школа – це острівець, де розпускаються квіти юності. Школа не підвладна вікові. Для чудових результатів не обов’язково мати якісь привілейовані умови, важливо щиро любити свою працю, відповідати високому покликанню Вчителя, - зазначив голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко.

За високі досягнення у справі навчання і виховання підростаючого покоління, сумлінне виконання професійних обов'язків, невтомний творчий пошук Олексій Володимирович вручив директору школи Ользі Майданик медаль «Лідер освіти Миколаївщини».

Грамотами районної ради, відділу освіти райдержадміністрації та профспілкового комітету нагородили  кращих вчителів школи.

Школярі та випускники порадували батьків та гостей яскравою мистецькою програмою. 

         

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .