Новини

Вереснева методична студія учителів суспільних дисциплін в Кривоозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

 

25 вересня 2017 року на базі Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася  вереснева методична студія вчителів суспільних дисциплін «Роль методичного об’єднання у підвищенні науково-теоретичного рівня та професійної компетентності вчителів – суспільствознавців у відповідності до сучасних суспільних потреб і викликів».

У роботі студії взяли участь вчителі історії та правознавства загальноосвітніх закладів району та методист РНМЦ відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації Бойко С.І. 

Звітувала про роботу методичного об’єднання вчителів суспільних дисциплін за 2016-2017 навчальний рік  керівник районного методичного об’єднання Коваль А.І.   

Про актуальні проблеми змісту і методики шкільної історичної освіти в умовах реалізації концепції нової української школи  інформувала Кобильчак І.В., учитель історії та правознавства Мазурівського НВК.

Майстер-клас «Практична робота у 9 класі «Аналіз програмних документів Кирило – Мефодіївського братства»» провела Каніболоцька З.А., учитель історії та правознавства Великомечетнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а практичне заняття з написання есе  - Король Л.М., учитель української мови та літератури Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Про викладання курсу «Молодь і ЗМІ. Питання інтеграції  у викладання суспільних дисциплін» розповіла учитель історії та правознавства Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Коваль А.І.

Моніторинг рівня професійної компетентності провела Бойко С.І., методист РНМЦ відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації.

 

SAM 9056     SAM 9057     SAM 9058

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .