Проект «Вчимося жити разом»

 

 

 Проект «Вчимося жити разом»

 

 

                                                  

 

 

 

 

Проект «Вчимося жити разом» має на меті навчання дітей і підлітків життєвих навичок (психосоціальних компетентностей), які сприяють соціальній злагодженості, полегшенню адаптації до нових життєвих обставин, відновленню психологічної рівноваги, розбудові здорових стосунків тощо. Прикладом таких життєвих навичок є позитивна самооцінка, ефективне спілкування, співчуття, запобігання та розв’язування конфліктів, протистояння негативним соціальним впливам, самоконтроль, керування стресами, мотивації успіху, аналіз проблем і прийняття виважених рішень, критичне і творче мислення, активна громадянська позиція тощо.

У процесі впровадження проекту «Вчимося жити разом» заплановані заходи:

— удосконалення навчально-методичних матеріалів для вчителів та учнів;

— створення і впровадження інноваційних он-лайн курсів для підготовки вчителів з методики викладання предмета «Основи здоров’я» на засадах компетентнісного підходу;

— моніторинг процесу впровадження та оцінка впливу проекту на знання, цінності, ставлення, уміння, поведінку учнів.

Проект «Вчимося жити разом» має повне ресурсне забезпечення http://autta.org.ua/ua/resources/learning-to-live-together/, а також статистично доведену ефективність впливу на знання, ставлення, уміння та поведінкові практики учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Ефективність проекту визначалася шляхом проведення он-лайн опитування за процедурою «До» та «Після». В он-лайн опитуванні взяли участь понад 60 тисяч учнів та 3 тисячі вчителів загальноосвітніх навчальних закладів 5 областей. Детальніше з результатами оцінки ефективності проекту за 42 індикаторами можна ознайомитися за посиланням http://autta.org.ua/ua/Advocacy/.

 

Поширення проекту «Вчимося жити разом» в навчальних закладах Кривоозерського району буде здійснюватися шляхом його інтеграції в навчальній програмі предмета «Основи здоров’я» для 1-9 класів та здійснення соціально-педагогічної профілактики в системі виховної роботи.

 

Н.К.Федьків, директор РНМЦ відділу освіти райдержадміністрації

 

Додаток 4 Місце курсу в програмі предмета «основи здоров’я».docx ↓  

 

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .